Teknik Yapı Metropark'tan faiz desteği...
 Kadir Toprakkaya

Teknik Yapı Metropark’tan faiz desteği…

Teknik Yapı Metropark’tan faiz desteği…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Teknik Yapı Metropark projesindeki konut kredi faizleri, 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 0,80’e indirilirken; peşinat tutarına göre 24 ile 60 ay arası vadelerde ise sıfır faiz imkanı sunuluyor.

Kredi faiz oranlarının yüzde 1’in üzerine çıkması üzerine konut ihtiyacını ertelemek zorunda kalanlara, Teknik Yapı Metropark’tan “Her zaman yanınızdayız” mesajı geldi. Teknik Yapı Metropark projesindeki faiz oranları, 60 aya uzanan vadelerde sıfırlanırken; 120 aya yayılan tüm vadelerde daire sahibi olmak isteyenler için ise konut finansman oranı yüzde 0,80’e çekildi.

“Faiz Desteği” şeklinde gerçekleştirilecek yeni satış stratejisinde; peşinat tutarına göre yüzde 25 peşinat yatıranlara 24 ay vadede, yüzde 35 peşinat yatıranlara 36 ay vadede, yüzde 50 peşinat yatıranlara 48 ay vadede, yüzde 60 peşinat yatıranlara 60 ay vadede sıfır faiz uygulanacak. Peşinat tutarını kendi bütçesini belirlemek isteyenler için ise, 12 aydan 120 aya kadar tüm vadelerde yüzde 0,80 faiz uygulanacak.

2013’TE SİZ DESTEK VERDİNİZ, ŞİMDİ SIRA BİZDE…”

Teknik Yapı’nın iyi ve kötü günde müşterisinin yanında olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım; “Yeni yılı büyük umutlarla bekliyorduk ve bu beklentimizden bir şey kaybetmedik. Kısa vadeli olduğuna inandığımız ekonomik dalgalanma, daha çok kenetlenmemiz gerektiğini gösterdi. 2013 yılını en çok satış yapan marka unvanı ile bitirmemizi sağlayan müşterilerimize destek verme sırası bize geldi. Bankalarla oturup konuştuk ve Teknik Yapı markasını tercih etmek isteyenlere faiz desteği kararı aldık. Bunun için yüzde 1’in üzerine çıkan faiz oranlarının müşterilerimizi mağdur etmemesi için bankalarla anlaştık. Bu çalışmamızı Şubat ayı boyunca devam ettireceğiz” açıklamasını yaptı.

YAŞAMIN TADINI ÇIKARMAK LAZIM…

1.272 rezidans daireden oluşan Metropark projesinde fitness center, Türk hamamı, sauna, buhar odası, masaj odaları, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, yarım saha basketbol sahası, çocuk parkları, yürüyüş ve koşu parkuru yer alıyor. Güneşten maksimum fayda sağlayacak olan camlardan en az bir tanesi dışa açılacak. Yaklaşık 1.450 adet kapasiteli kapalı otoparklar ve sosyal tesis içerisindeki engelli rampaları, “Engelsiz Yaşam”a olanak tanıyacak.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir