Tepe Nautilus’tan çocuklara sömestr sürprizi...
 Kadir Toprakkaya

Tepe Nautilus’tan çocuklara sömestr sürprizi…

Tepe Nautilus’tan çocuklara sömestr sürprizi…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus, çocuklar için unutulmaz bir sömestr eğlencesi hazırlıyor.

Tepe Nautilus, 24 Ocak-09 Şubat tarihleri arasında “7. Mini Kitap Şenliği” ve birbirinden özel sanat, mutfak ve eğlence içerikli atölyeleri ile çocuklara eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşatacak.

Tepe Nautilus’ta düzenlenecek “7. Mini Kitap Şenliği”, 24 Ocak-09 Şubat tarihleri arasında 1. Kat Fuar Alanı’nda gerçekleşecek. Çocukların dünyasına yönelik birbirinden özel kitapların yer alacağı fuarda, 23 yayınevinin kitapları Tepe Nautilus’ta tüm gün sergilenecek.

SANAT ATÖLYELERİ KÜÇÜK MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAYACAK…

Çocukların gelişimine katkı sağlamak amacıyla sömestr tatilinde özel atölye çalışmalarına da ev sahipliği yapacak Tepe Nautilus, haftaiçi ve haftasonu çocuklara farklı atölyelerle keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak. Çocukların yaratıcılıklarıyla kendilerini ifade edebilecekleri “Sanat Atölyeleri”, sömestr tatili boyunca Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cuma günleri küçük misafirlerini ağırlayacak.

KÜÇÜK ŞEFLER CUP CAKE SÜSLEMEYİ ÖĞRENECEK…

Ebeveynlerin de katılabileceği en leziz atölye ise “Cup Cake Süsleme Atölyesi” olacak. Ünlü şef Rafet İnce ile el becerilerini eğlenceli anlarla zenginleştirecek çocuklar, 29 Ocak Çarşamba ve 5 Şubat Çarşamba günleri 13.00-15.00 saatleri arasında Cup Cake Süsleme Atölyesi’ne katılabilecek. Etkinlik sonrasında hazırlanan Şef görseli ile fotoğraf çektirme şansına sahip olan katılımcılar, “Cup Cake Şefi” brövesi ile ödüllendirilecek.

SİRK ATÖLYESİ İLE EĞLENCE DORUĞA ÇIKACAK…

Tepe Nautilus’ta 25-26 Ocak, 1-2 Şubat ve 8-9 Şubat tarihlerinde 13.00-18.00 saatleri arasında ise Sirk Atölyesi gerçekleşecek. Çocuklar, hayranlık duydukları top-tabak çevirme, tahta bacak, diaboga ve kontak jongörlük tekniklerini öğrenme imkânı yakalayacak.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir