Tepe Nautilus Yönetimi medya ile buluştu...
 Kadir Toprakkaya

Tepe Nautilus Yönetimi medya ile buluştu…

Tepe Nautilus Yönetimi medya ile buluştu…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

İstanbul’un yükselen yıldızı Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nin yönetimi, Anadolu Yakası’nın en çok ziyaret edilen alışveriş noktası olma yönünde ilerledikleri süreci, gerçekleştirdikleri yenilenme ve son projelerini medya mensupları ile paylaştı.

Tepe Nautilus AVM Müdürü Mahmut Metin Gültekin, Kadıköy Life Dergisi Özel Haberler Editörü Adem Giden’in sorusunun ardından Sabiha Gökçen Havaalanı’na yönelik çeşitli projeler geliştirebileceklerini açıklayarak, ilk kez gündeme getirilen gelişme ile ilgili düğmeye basacağının sinyalini verdi.

Marmaray’ın hizmete girmesinin ardından İstanbul’un iki yakasını bir araya getiren Tepe Naitulus Alışveriş Merkezi, yeni bir döneme girdi. AVM Müdürü Gültekin, sürece yönelik açıklamalarda bulundu:

EN ÇOK ZİYARET EDİLEN ALIŞVERİŞ NOKTASI OLACAĞIZ…

“Bulunduğumuz konum itibariyle, şu anda Kazlıçeşme’den Kartal’a kadar olan ulaşım haritasının tek kesişme noktasıyız. İstanbul’un iki yakasını buluşturan bu konumumuz nedeniyle, sadık müşterilerimizle birlikte yepyeni bir kitleye hizmet vermeye başladık. Açıldığımız ilk günden beri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. 11 yıldır yaptığımız gibi, yeni hedef kitlemiz için de vazgeçilmez olmak için çalışıyoruz. Alışveriş merkezimizin hizmet anlayışı, mağaza karması, ferah yapısı, geniş otopark alanı ve ulaşım rahatlığıyla Anadolu Yakası’nın en çok ziyaret edilen alışveriş noktası olacağına inanıyoruz.

MARMARAY, ZİYARETÇİ SAYISINI YÜZDE 35 ARTIRDI…

11 yıldır misafirlerine sadık olarak hizmet veren Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’ni 18 ay gibi kısa bir sürede yeniledik. Yenileme çalışmalarının ziyaretçilerimizden olumlu tepki alması bizleri mutlu etti. Misafirlerimizin daha çok alternatife ulaşması için, yeni mağaza ve yeme-içme mekanları ile anlaşmalar yaptık. Tüm bunları yaparken, çevre düzenlemelerimizde de ziyaretçilerimizin keyif alacağı yeni mekânlar yarattık. Ayrılıkçeşmesi Durağı’nın açılışından bu yana toplam ziyaretçi sayımızda yaklaşık yüzde 30-35 civarında bir artış yaşandı. Avrupa Yakası’ndan önemli bir ziyaretçi kitlesi geliyor. Ziyaret oranlarımızdaki kesin artışı ise 2014 yılının ortalarında tespit edebileceğiz.

TEPE NAUTİLUS MEYDANI’NI GÖRDÜNÜZ MÜ?

Sektörümüz için köklü sayılacak geçmişimizi yeni yüzümüzle buluşturduk. Marmaray ve Kadıköy-Kartal Metro Hattı’nı buluşturan Ayrılıkçeşmesi Durağı ile Tepe Nautilus arasında kalan alanda meydan oluşturduk. Marmaray’ın açılışının gerçekleştiği 29 Ekim’den itibaren en yoğun ziyaretçi girişini meydana açılan kapıdan aldık. 156 bin metrekarelik bir alana sahip olan alışveriş merkezimizde, 116 mağazada sektörlerinin lider markalarının yer alıyor. Tepe Nautilus, mevcut durumda Anadolu Yakası’nda bulunan 30 bin metrekare üzerindeki AVM’ler arasında üçüncü sırada yer alıyor. Ziyaretçi memnuniyetini artırmak için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATABİLİRİZ…

Kadıköy Life’ın, Sabiha Gökçen Havaalanı’na direkt bağlantı olması ile birlikte nasıl bir sürece gireceğimize yönelik sorusu, Tepe Nautilus olarak ilk defa yeni bir konuyu gündemimize getirdi. Alışveriş Merkezi’mizin çevresinden Sabiha Gökçen Havaalanı’na direkt bağlantının iki yıl içerisinde gerçekleşecek olması, mükemmel bir gelişme… Bu nedenle, bu dakikadan sonra Havaalanı’na yönelik çeşitli çalışmaları da gündeme almak istiyoruz. Bu yönde adım atabiliriz.

YÜZDE 100 TEMİZ HAVANIN OLDUĞU BİR AVM…

Tepe Nautilus, kurulduğu ilk günden bugüne özel havalandırma sistemi ile yüzde 100 temiz hava ile klimatize ediliyor. Bu sayede AVM’lerde oluşabilen yapay ve sağlıksız havanın önüne geçiyoruz. Bu sistem oldukça pahalı, ancak misafirlerimizden de değerli değil elbet…

KİRALANACAK YER KALMADI…

Alşveriş merkezimizde tüm mağazalarımız aktif çalışır halde… Kiralanacak boş bir mağazamız kalmadı. Bu da bizleri, daha güzel günler için bir hayli mutlu ediyor."

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir