Tepe Nautilus'ta Yılbaşı Festivali
 Cenay Toprakkaya

Tepe Nautilus’ta Yılbaşı Festivali

Tepe Nautilus’ta Yılbaşı Festivali
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ziyaretçileriyle güçlü bir bağ oluşturduğu 15 yılı geride bırakan, İstanbul’un köklü alışveriş merkezi Tepe Nautilus, Aralık ayı boyunca Yılbaşı Festivali kapsamında birbirinden keyifli etkinlikler ve kampanyalar ile misafirlerine yeni yıl coşkusunu dolu dolu yaşatacak. Tepe Nautilus ziyaretçileri, Aralık ayında müziğe doyacak. Piyano dinletileri, Jazz Trio ile yılbaşı şarkıları, Emre Kınay ve Bora Öztoprak yılbaşı özel konseriyle müzik dolu bir Aralık ayı, Tepe Nautilus ziyaretçilerini bekliyor.

Tepe Nautilus’ta yılbaşı coşkusu müzikle sınırlı değil. Aralık ayı boyunca yılbaşı temalı atölyeler, Tepe Nautilus’ta çocukları ve yetişkinleri bekliyor. Tepe Nautilus AVM, birbirinden farklı etkinlikleriyle her yaştan ziyaretçisine yılbaşı coşkusunu yaşatıyor. Keçe Keçe ile yılbaşı süsü atölyesinden muhteşem yılbaşı sofraları kurmanın sırlarına, tebrik kartı tasarımından yeni yıl ağacı yapımı atölyelerine birbirinden renkli ve eğlenceli aktiviteler, Aralık ayı boyunca her hafta sonu ücretsiz olarak Tepe Nautilus ziyaretçileriyle buluşacak.

EMRE KINAY VE BORA ÖZTOPRAK İLE YILBAŞI ÖZEL KONSERİ…

Yeni yıl için hediye heyecanı ve telaşının da başladığı Aralık ayında, hediye paketleri de Tepe Nautilus AVM’den. 28-29-30 Aralık tarihlerinde tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Tepe Nautilus ziyaretçileri, tercihlerine göre hediye paketi ya da yılbaşına özel kapı süsüne sahip olacak. 17 Aralık’ta keyifli sohbetiyle Hande Kazanova, 2018’in astrolojik haritasını çıkarırken; en güzel şarkılar 24 Aralık’ta Emre Kınay ve Bora Öztoprak ile yılbaşı özel konserinde söylenecek. Yılbaşı konseptli konserler, atölyeler, astroloji sohbeti, muhteşem hediyeler, sürpriz ikramlar ve kampanyalar ile siz de yeni yıl coşkusunu Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde yaşayın!

yılbaşı festivali

Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi, Aralık ayı boyunca Yılbaşı Festivali kapsamında birbirinden keyifli etkinlikler ve kampanyalar ile misafirlerine yeni yıl coşkusunu dolu dolu yaşatacak…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir