T&M'den yaşlanmaya karşı yeni ürün; Linerase
 Ceyhun Diribaş

T&M’den yaşlanmaya karşı yeni ürün; Linerase

T&M’den yaşlanmaya karşı yeni ürün; Linerase
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kozmetik-estetik sektöründe genç görünmek ve gençleşmek için her geçen gün yeni ürünler piyasaya çıkıyor. Bunlardan biri de “Linerase” isminde bir kolajen aşısı. Halk arasında gençlik aşısı olarak da bilinen bu özel ürün ile ilgili T&M şirketinden Taner Şentürk’ün kapısını çaldık. Uzun bir süre tıbbi mümessilik sektöründe yöneticilik yapan Şentürk, artık kendi kanatları ile uçmaya karar vermiş ve 2015’de kendi şirketini kurmuş. “Yenilikçi ve takip edilen bir markayız diyen” Taner Şentürk’ten Linerase ile ilgili kısa bilgiler aldık.

Kolajenin organik bir madde olarak üretildiğini belirten Şentürk, insan vücudunda ilerleyen yaşlarda kolajen üretiminin yavaşlaması ile cildin kırışık hale geldiğini ve yaşlılık belirtilerinin başladığını kaydetti. Cildin 25 yaşından itibaren her yıl yüzde 1,5 oranında kolojen eksikliği yaşadığını belirten Taner Şentürk şu açıklamalarda bulundu:

Linerase
ESTETİK TIPTA DEVRİM NİTELİĞİNDE YENİ NESİL BİR TEDAVİ…

“İnsan vücudunda kaybedilen kolajeni dışarıdan verdiğinizde, bağ dokusunun yeniden yapılandırılması ve yenilenmesi gerçekleşiyor. Linerase; cildin yenilenmesi, parlaklık ve esneklik sağlanması, kırışıklıkların azaltılması için amaçlanmış, cilt altı uygulama ile modern ve güvenli tedavi seçeneği sunan, estetik tıpta devrim niteliğinde yeni nesil bir tedavi. Vücut ve yüz chrono, foto-aging ve skar (akne izleri) tedavisinde kullanılıyor. Ayrıca yara tedavisinde de doktorlar tarafından onarıcı olarak zaman zaman tercih ediliyor.

Linerase
25 YAŞINDAN İTİBAREN HERKESE UYGULANABİLİYOR…

Uygulandığında cildi 5 yıl geriye götürüyor. 25 yaşından itibaren herkese yapılabiliyor. İğne ile gerçekleştirilen uygulamanın ardından, 7 gün içerisinde değişiklik gözle görülebiliyor. Linerase ürününün kullanım süresi ise 12-18 ay arasında değişiyor.”

Uzun yıllar tıbbi mümesillik yapmış olan bir ekipten oluşan T&B firması; Taner Şentürk, Mislinur Şentürk ve Tanju Acar yönetiminde bir ekiple çalışmalarına devam ediyor…

Bunu paylaş:
  • 9
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir