Trio Gayrimenkul'den yeni yıl kutlaması
 Kadir Toprakkaya

Trio Gayrimenkul’den yeni yıl kutlaması

Trio Gayrimenkul’den yeni yıl kutlaması
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ünlü gayrimenkul danışmanlık şirketi Coldwell Banker’in Kalamış bölgesi ofislerinden Trio Gayrimenkul, karşılamaya hazırlandığımız 2019 yılı için bir kutlama partisi düzenlendi. Şirketin Cemil Topuzlu kavşağındaki ofislerinde gerçekleşen kutlamaya, ofis bünyesinde çalışan gayrimenkul danışmanları katıldı.

“2019, DAHA İYİ BİR YIL OLACAK”

Birbirleriyle uyum içinde çalışan 30’dan fazla gayrimenkul danışmanının buluştuğu partide bir açıklama yapan Trio Gayrimenkul Kurucusu Sezgi Bilge; “Uğurlamak üzere olduğumuz 2018 yılı, gayrimenkul sektörü açısından oldukça zor bir yıl olarak kayıtlara geçti. Trio Gayrimenkul olarak biz büyük ölçüde etkilenmedik, ancak 2019 yılının sektör açısından daha iyi bir yol olacağını hem öngörüyoruz hem de umuyoruz” dedi.

“HEDİYELERLE DOLU BİR YIL OLSUN”

Coldwell Banker – Trio Gayrimenkul danışmanları; “Hediye almak kadar hediye vermek de çok güzel bir duygudur” sözünden yola çıkarak, “2019 hediyelerle dolu bir yıl olsun” dilekleriyle birbirlerine hediyeler verdi.

Coldwell Banker Trio Gayrimenkul

“YÜRÜMEKLE VARILMAZ, AMA VARANLAR YÜRÜYENLERDİR!”

Partinin sonunda, Halime Gürbüz’ün 2013 yılında Türkiye Gazetesi’nde yazdığı ve sosyal medyada çok paylaşılan yazısından alıntılar okundu. İşte, pek çoğunuzun kısmen de olsa katılacağı o yazı: “Bari bu yıl iyice eğlenin, kendinize gerçekten vakit ayırın. Hayatınıza fön çekin; az bi düzelsin, geçmiş yılın acılarını fondötenle kapayın, umutları rimelle dolgunlaştırın. Hayallerinize parlatıcı sürün, kıldan tüyden sıkıntılara epilasyon yapın, zorla güzellik olmuyorsa estetik yapın, kafanızı bozanlara botokslama dalın! Tüm yıl mütebessim olun, birilerinin yüzündeki tebessümün de sebebi. Notunu verdiklerinizi bir daha sözlüye kaldırmayın! Çakraları makraları boş verin, doğaya açılın. Karların üzerinde yuvarlanın, kardan adamın burnunu yiyin!

Sırıtın, perhizi bırakın, kavurmanın yağına yağına bandırın, metroda turnikenin üzerinden atlayın, cep telefonunuzu kapatın, yağmur yağarken şemsiyenizi evde bırakın, konsere biletsiz girin, balığa limon sıkmayın. Bir sabahı da köprü altında karşılayın. ‘Hayır’ deyin, ‘Hayır’ demeyi öğrenin! Gözlüklerinizi, lenslerinizi atın. İki ayağınıza farklı çoraplar giyin, ayakkabılarınızla tekrarlayın. Ütüyü fişte bırakın, çatı katındaki eskileri komşunun balkonuna atın. Şikâyet ederse, halıları da tepesine silkeleyin. Kredi kartınızla taksit maksit atlatmaya kalkmayın. Vasıflarınızı ilk vestiyere bırakın, numarayı atın. Dişçi randevularınızı iptal edin. Omuz silkin, silkelenin!

İlaçlarınızı renklerine göre ayırın, ‘Hangisi suda daha çabuk eriyor?’culuk oynayın. Köpeğinizi azat edin, yine gelecektir. Kediniz için de geçerli… Sahilde yürüyüş yapın, vapurlara öpücük yollayın. Hemen bir tren yolculuğuna çıkın. Stresi makyaj çantanıza koyun, selülitleri dolaba kilitleyin. Anahtarını kaynatın, suyunu için: Depresyona birebirdir! Pişman olacağınız şeyleri yapmaktan çekinmeyin. Doğru bildiğiniz yoldan sapın, doğru yol yoktur, kısa ve uzun yollar vardır. Kestirmeden gitmeyin, hiçbir yol sizi hızlandıramaz. Kendi hızınıza kulak verin. Âşık olun, içinizi yeniden pır pır ettirin. Kendinizi sevin, sizi sevmeyenlere nanik yapın!

Yeni dostlar edinin, eskileri bırakın. Gerçek dostlarınızsa zaten arkanızdan geleceklerdir. Kimsenin ardından koşmayın, kimseyi de peşinize takmayın. Bol bol mola verin, dinlenmeden çalışılmaz. Başkalarının misafiri olmayı, başkalarının aracını sürmeyi bırakın. Artık ‘kendi yolculuğunuza’ çıkın! Bunu hak ediyorsunuz. Yürümekle varılmaz, ama varanlar yürüyenlerdir! Unutmayın… Her şey kötü giderken inadına mutlu olun, Pollyanna’yı bile afallatın. Her ne yaparsanız yapın, sevmeye devam edin. Mutlu yıllar…”

ömür erdoğan

Coldwell Banker – Trio Gayrimenkul‘e bu yıl katılan ve en genç gayrimenkul danışmanları arasında yer alan Ömür Erdoğan da 2019 yılının sektör yönünden daha olumlu geçeceği görüşünde olduğu bilgisini paylaştı.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir