Tuğba Özerk ve arkadaşları Rossopomodoro’daydı…
 Kadir Toprakkaya

Tuğba Özerk ve arkadaşları Rossopomodoro’daydı…

Tuğba Özerk ve arkadaşları Rossopomodoro’daydı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ünlü pop sanatçısı Tuğba Özerk, iş ortağı ve arkadaşı ile birlikte Rossopomodoro’da İtalyan lezzetlerini tattı. Başarılı sanatçı, önümüzdeki haftalarda piyasaya çıkacak yeni albümü için ilk kez Kadıköy LIFE’a konuştu.

Oksijen cenneti Göztepe 60. Yıl Parkı’na komşu Rossopomodoro Restaurant’ın Müdürü Tansel Kaya, misafirlerine “İtalyan mutfağı şöleni” sundu. Rossopomodoro, Tuğba Özerk’ten tam not aldı.

ARTIK İŞ KADINI…

Şarkıları ile yıllardır gönülleri fetheden Tuğba Özerk, profesyonel iş sahasına da girdi. Süper Yaşam Sağlıklı Beslenme ve Kişisel Bakım Ürünleri firmasını iş ortağı Ebru Döner ile birlikte yöneten Özerk’e, Plastik Cerrahi Asistanı arkadaşı Ayşe Yıldız da eşlik etti.

İTALYAN PİZZASI ve MAKARNASINI TATTILAR…

Özerk ve arkadaşları, kendilerini İtalya’dan Türkiye’ye getirilen özel malzemeler ve yine İtalyan ustaların hünerli elleri ile yapılan pizza ve makarna ile ödüllendirdi.

“PİZZA VE MAKARNA SIRADIŞI”…

Tuğba Özerk; “Pizza ve makarna sıradışı… Pizzasının mozarellası da orijinal… Türkiye’de bunu bulmak zor. İtalya’ya uçakla birkaç saatte gidebilirsiniz, ancak bu pizza ile birkaç dakikada adeta İtalya’dasınız” diyerek, Rossopomodoro’nun gerçek İtalyan malzemeleri kullanmasının damak tadındaki önemine dikkat çekti.

AYRINTILAR EYLÜL & EKİM 2013 SAYISINDA…

“Bu başarıda, Rossopomodoro’nun lezzetleri ve atmosferi kadar İşletme Müdürü Tansel Kaya’nın sıcak-başarılı yöneticiliği de etkili olmuş” diyen ünlü sanatçı Tuğba Özerk, yeni albüm süreci ile ilgili Kadıköy LIFE’a açıklamalarda bulundu.

Tuğba Özerk’in Rossopomodoro günlüğünün tüm ayrıntıları, Türkiye gündeminde konuşulacak özel röportaj ve haberlerin de yer aldığı Kadıköy LIFE Dergisi’nin Eylül & Ekim 2013 sayısında yer alacak.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir