Ünlü şef Fevzi Usta, Moda Sahil'de!
 Kadir Toprakkaya

Ünlü şef Fevzi Usta, Moda Sahil’de!

Ünlü şef Fevzi Usta, Moda Sahil’de!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Deniz ürünleri başta olmak üzere Türk ve dünya mutfağının en iyi şefleri arasında gösterilen Fevzi Usta, bundan böyle hünerlerini Moda Sahil Restaurant’ta gösterecek.

Çalıştığı Göztepe’deki VINO Surf & Turf adlı mekanın yer değiştirecek olması nedeniyle bu kararı aldığını belirten Fevzi Dömbek; “Kadıköy ve Bağdat Caddesi’ndeki damak zevkine düşkün müdavimlerimiz ile aramızda iyi bir bağlantı oluştu. Çoğu kez onlar beni lezzet konusunda yönlendirdi, ben de yakalanmış olan bu başarıdan uzaklaşmak istemedim” dedi.

“MİSAFİRİN NE İSTEDİĞİNİ BİLİYORUM”

Fevzi Usta, Kadıköy Life Dergisi’ne yaptığı açıklamanın devamında şunları ifade etti: “Mekana giren misafirin ne isteyebileceğini bilmek, büyük bir avantaj. Bu imkanı sıradan bir mekanda bulamazsınız. Bu avantajı kullanarak, onlara beklentilerinin üzerinde bir lezzet sunuyorum. Tabi mekanın güzelliği, servis yapan arkadaşlarımın titizliği ve işletmenin hiçbir fedakarlıktan kaçınmamam konusunda bana verdiği desteği de göz ardı edemem.”

“ZEYTİNYAĞI OLMAZSA OLMAZIMIZ”

Zeytinyağının doğada tek mucizevi yiyecek olduğunu dile getiren Şef Fevzi Usta; “Barışın, bereketin ve aynı zamanda sağlıklı yaşamın simgesi zeytin, 4 bin yıldır sofralarımızı süslüyor. Yeryüzünün bu en eski ve en sağlıklı gıdası olan zeytinden üretilen zeytinyağı ise, yüzyıllardır insanoğlunun şifa kaynağı oluyor. Biz de burada zeytinyağını olmazsa olmazlarımız arasında, hem de baş köşede tutuyoruz” şeklinde konuştu.

Fevzi Usta

Moda Sahil Restaurant’ta sağlanan başarıda Kamber Şahin yönetimindeki servis ekibinin de önemli rolü olduğuna değinen Fevzi Usta; “Dünyanın en lezzetli ürününü de hazırlasanız, iyi bir servis olmadığı zaman değerini bulmaz” mesajı verdi…

Deniz ürünleri ve etin yanı sıra salata çeşitlerinde de çok başarılı olan Fevzi Usta, Moda Sahil Restaurant’ta Ege bölgesinden gelen ot çeşitleriyle harika salatalar ve mezeler yapıldığına dikkat çekti…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir