Wyndham Kalamış’a “Turizm Oskarı”…
 Kadir Toprakkaya

Wyndham Kalamış’a “Turizm Oskarı”…

Wyndham Kalamış’a “Turizm Oskarı”…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Anadolu Yakası’ndaki ayrıcalıklı konumu ile açıldığı günden itibaren misafirlerinin gözde adresi haline gelen Wyndham Kalamış, “Turizm Oskarları” olarak kabul edilen ve bu sene 20. kez düzenlenen World Travel Awards’ta turizm profesyonelleri tarafından oylanarak, “Türkiye’nin En İyi İş Oteli” ödülüne layık görüldü.

Uluslararası Wyndham Oteller Grubu’nun bu marka ile Türkiye’deki ilk yatırımı olan Wyndham Kalamış, ilk yılında aldığı bu prestijli ödül ile grubun dünya çapındaki liderliğini perçinlemiş oldu.

WYNDHAM KALAMIŞ, İŞ DÜNYASININ DA TERCİHİ…

Misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı konaklama ve yeme-içme hizmetlerinin ötesinde kongre ve toplantı salonları ile fark yaratan Wyndham Kalamış, açıldığından bu yana yerli ve yabancı profesyonellerin de tercihi oldu. Yüksek teknoloji ve ekipmanlarla donatılmış, modern ve şık çizgilerle tasarlanan 14 adet toplantı salonu, 300 ve 600 kişilik sütunsuz balo salonları ile önemli organizasyonlara da sahne olan Wyndham Kalamış, bu alandaki üstünlüğünü “Türkiye’nin En İyi İş Oteli” olarak kanıtlamış oldu.

TURİZMİN KIRMIZI HALISI ANTALYA’DAYDI…

31 Ağustos’ta Antalya’da gerçekleşen ödül töreni, uluslararası turizmcilerin ve basının ilgi odağı oldu. Bu yıl 20. kez gerçekleşen Dünya Seyahat Ödülleri’nde görkemli bir gala gecesi ile dağıtılan ödüller, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen turizm sektörünün en iyilerini bir araya getirdi.

“AMACIMIZ, ANADOLU YAKASI’NIN EN GÖZDE OTELİ OLMAK”…

“Türkiye’nin En İyi İş Oteli” ödülüne layık görülen Wyndham Kalamış’ın ödülünü almak üzere Antalya’da bulunan Genel Müdür Alper Can Bulcum; “Wyndham Otel Grubu’nun Türkiye’deki ilk yatırımı olarak, birinci yılımızda bu kadar prestijli bir ödüle layık görüldüğümüz için çok mutluyuz. Amacımız, Anadolu Yakası’nın en gözde oteli olan Wyndham Kalamış Marina’yı dünyanın bildiği bir otel haline getirmek. Bizlere oy veren herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir