Yeni nesil iç mimarlar Portaxe’de mezuniyeti kutladı...
 Kadir Toprakkaya

Yeni nesil iç mimarlar Portaxe’de mezuniyeti kutladı…

Yeni nesil iç mimarlar Portaxe’de mezuniyeti kutladı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

İstanbul Ticaret Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunları, İstanbul Boğazı’nın incisi Portaxe’de düzenlenen gecede bir araya geldi. Mezuniyet gecesinde Türkiye’nin yeni nesil iç mimarları, iş hayatı başlangıcının heyecanını yaşadı.

TÜRKİYE’NİN MİMARİSİ ONLARA TESLİM…

Türkiye’ye “ücretsiz özel kolej” konseptini kazandıran eğitim neferi Ahmet Şimşek Koleji Kurucusu Ahmet Şimşek’in gelini Fulya Encan Şimşek, Dumankaya İnşaat firması sahibi İbrahim Dumankaya’nın torunu, ünlü işadamı Savaş Dumankaya’nın kızı Sinem Dumankaya, İstanbul İl Genel Meclisi Eski Üyesi, başta Kadıköy olmak üzere İstanbul’da birçok binanın yapımında imzası bulunan Müteahhit İsmail Ekşi’nin oğlu, Sina OSGB sahibi Hüseyin Ekşi, Maslak Otomotiv’in sahibi, Kandilli Kulübü Başkanı Onur Soysal’ın kızı Merve Soysal, Kocaelili ünlü işadamı Remzi Balaban’ın kızı Şeyda Balaban, KMR Limited Şirketi Sahibi İrfan Kumru’nun kızı Zeynep Kumru gibi isimlerin yer aldığı yeni nesil iç mimarlar göz doldurdu.

İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunu mimarlar, Türkiye’de son yıllarda gelişen emlak ve inşaat sektörüne paralel olarak, iç mimarlık sektörüne canlılık ve yenilikler kazandıracak.

BÖYLE OLUR İÇ MİMARLARIN GECESİ…

İstanbul Ticaret Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunları, doyumsuz gecede İstanbul Boğazı’na hatıralarını altın harflerle yazdırdı. Fulya Encan Şimşek ve eşi, Özel Ahmet Şimşek Koleji Genel Koordinatörü Altay Murat Şimşek, Sinem Dumankaya, Hüseyin Ekşi ve eşi Esma Ekşi ile birçok mezun öğrenci, Portaxe’nin eşsiz Boğaz manzarasında üniversite yıllarını başarı ve eğlence ile noktaladı.

KANATLI MELEKLER…

İstanbul Ticaret Üniversitesi referanslı iç mimarlar, okul başarıları kadar zarafetleriyle de dikkat çekti. Altay Murat Şimşek, eşi Fulya Encan Şimşek’e “Bir melek mi geldi” diyerek seslenirken, Dumankaya Ailesi’nin gözbebeği Sinem Dumankaya da gecede göz doldurdu.

İç mimarinin melekleri, sektörlerine damgasını vuracak çalışmalar için kanatlarını takıp iş dünyasına yelken açtı.

Kadıköy Life Dergisi Editörü Adem Giden, Altay Murat Şimşek ve eşi Fulya Encan Şimşek…

Fulya Encan Şimşek ve Sinem Dumankaya…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir