Yusuf Tolga Ünker ile Fikriye Kesti dünya evine girdi
 Kadir Toprakkaya

Yusuf Tolga Ünker ile Fikriye Kesti dünya evine girdi

Yusuf Tolga Ünker ile Fikriye Kesti dünya evine girdi
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde öğrencilik yıllarında tanışan ve uzun süren beraberliklerinin ardından evlilik kararı alan ressam çift Maltepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi Yusuf Tolga Ünker ile Resim-İş Öğretmeni Fikriye Kesti, Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde mutluluğa ilk adımlarını attılar.

Seçkin davetlilerin katıldığı nikah töreninde ikilinin mutlulukları gözlerinden okunurken, genç çift Kadıköy Life Dergisi’ne duygularını şöyle dile getirdiler: “Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan, bizzat gelerek ya da bizleri arayarak mutluluğumuzu paylaşan tüm değerli akraba ve dostlarımıza sonsuz teşekkürler ediyoruz. Bizleri onurlandırdınız. İyi ki varsınız. Sağ olun, var olun.”

Yusuf Tolga Ünker

ÇİFTİN AİLELERİNDEN MUTLULUK GÖZYAŞI…

Çiftin nikah şahitliğini, Sumru Ekşioğlu ve Meral Özseyhan yaptı. Maltepe Üniversitesi yönetimi, bünyesinde araştırma görevlisi olarak çalışan Yusuf Tolga Ünker’e tebriklerini iletirken; mutlu günlerinde ikiliyi yalnız bırakmayan akrabaları ve dostları, hep birlikte önemli bir anın başlangıcına şahit oldular. Damadın babası, gazeteci Aykut Ünker ve eşi Necla Hanım ile gelinin babası Faik Kesti ve annesi Fikriye Hanım da çocuklarının bu güzel gününde mutluluk gözyaşı döktüler.

Kadıköy Life Ailesi olarak genç çifte sağlık ve mutluluk dolu bir ömür diliyoruz…

Damadın babası-gazeteci Aykut Ünler, damat Yusuf Tolga Ünker, annesi Necla Ünker ve gelin Fikriye Kesti, nikah sonrası mutluluk resmi çektirdi…

Yusuf Tolga Ünker, Fikriye Kesti’nin annesi Fikriye ve babası Faik Kesti ile birlikte…

Yusuf Tolga Ünker’in akrabaları, bu mutlu gününde onu yalnız bırakmadı…

Çiftin nikah şahitliğini, Sumru Ekşioğlu ve Meral Özseyhan yaptı…

Yusuf tolga ünker

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir