Kadıköy'de yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu hissedenlerin buluşma noktası...
»
Ana Sayfa Güncel Yaşam & Çevre Magazin Politika Sağlık & Spor Kültür & Sanat Açılışlar Etkinlikler Reklam
Kültür Merkezleri
Caddebostan Kültür Merkezi
Kozyatağı Kültür Merkezi
Barış Manço Kültür Merkezi
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Yazarlar
AHMET VEFİK ALP
ENİS FOSFOROĞLU
ESAT SÖNMEZ
MELİH ARAT
NURSEMA ÖZTÜRK
R. SERTAÇ KAYSERİLİOĞLU
SEZGİ BİLGE
VELİ DALBUDAK
ELİF KIRALİOĞLU
La Senza, Bağdat Caddesi’ne geliyor…
Haber: KADİR TOPRAKKAYA

Dünyaca ünlü iç giyim markası La Senza, Bağdat Caddesi’ne geliyor. İç giyimin Zara’sı olarak bilinen La Senza’nın Kanada sınırları içinde 326, dışında ise 341 mağazası bulunuyor.

Marka’nın Türkiye operasyonlarını yürüten Park Bravo grubunun bu konuda bir açıklama yapmamasına rağmen, Bağdat Caddesi’nin Suadiye bölümünde bulunan Hacıbey dondurmacısından boşalan mağazayı kiralayan grubun, Mayıs ayının ilk haftasına doğru markayı cadde ile buluşturacağı tahmin ediliyor.

Victoria’s Secret da Cadde’ye gelebilir…

Bir süre önce Victoria’s Secret, kendisini taklit ederek piyasada güçlenen La Senza’yı 628 milyon dolara satın almıştı. La Senza’nın yeni sahibi Victoria’s Secret olunca, Park Bravo da bu markayı Türkiye’ye getirmenin kapısını aralamış oldu.  

Park Bravo, bundan sonra Türkiye’nin herhangi bir kentinde olduğu gibi, Avrupa sınırları içinde de mağaza açabilecek. Park Bravo Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Özçoban, bu hareketle kendi markalarını da Avrupa’ya yayacakları bilgisini daha önce basınla paylaşmıştı. Bu durumda ya yeni açılacak mağazada, ya da Cadde’de başka bir mağazada, Victoria’s Secret’ın neonlarını görebilmek mümkün olacak.

Konu hakkında görüşlerine başvurduğumuz Cadde’nin müdavimlerinden Jale Kibritçioğlu; “La Senza mağazasını oldum olası çok seviyorum. Victoria’s Secret ile işbirligi içinde çalışan marka, birbirinden renkli ürünlerle bayanların gönlünü fethediyor. Bağdat Caddesi’ne gelecek olmasına sevindiğimi söylemek isterim” dedi.

 

 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, “5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir...
facebook twitter  
Ana Sayfa | Künye | Reklam | İletişim