Akasya Acıbadem Evleri'nde Yaza Merhaba Festivali
 Pınar Baltacı

Akasya Acıbadem Evleri’nde Yaza Merhaba Festivali

Akasya Acıbadem Evleri’nde Yaza Merhaba Festivali
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ayrıcalıklı yaşamın adresi Akasya Acıbadem Evleri, Geleneksel Yaza Merhaba Festivali’ne ev sahipliği yaptı. Geleneksel Yaza Merhaba Festivali ile her yıl bir adından sıkça söz ettiren Akasya Acıbadem Evleri; Kentsel Yönetim Hizmetleri A.Ş.’nin ana sponsorluğunda, başta Kadıköy Life Dergisi olmak üzere marka gücüne sahip birçok kurum ve kişinin katılımı ile muhteşem bir geceye imza attı.

ZUMBA SHOWLAR, DJ PERFORMANSLARI…

Sunuculuğunu Tuğçe Yulaç’ın üstlendiği etkinlik, zumba eğitmenleri Melek Ercan ve Eda Akın’ın müthiş zumba showları ile başladı. Ardından, 45’lik DJ performansları “Sister’s” ve “90’lar DJ Ali Taş” performansı sergilendi. Yeni Türkü konseri festivale damgasını vururken, eşsiz müzik ziyafetleriyle gece soluksuz devam etti.

1.500 KİŞİ KATILDI…

Festival, catering hizmetleri başta olmak üzere birçok sponsorun katılımı ile adeta bir şölene dönüştü. Çocuk oyun alanları, sürpriz çekilişler ve daha niceleri ile Akasya Acıbadem Evleri, “Yaza merhaba” dedi. Geleneksel Yaza Merhaba Festivali, 1.500 kişinin üzerinde katılım gerçekleşti.

KONUKLARDAN ORGANİZASYONA TAM PUAN…

Kentsel Yönetim A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Altunalan başta olmak üzere emeği geçen MYK üyeleri, Akasya Acıbadem Evleri İşletme Müdürü Tuba Patlar ve ekibi, bu güzel organizasyona imza attıkları için konuklar tarafından büyük takdir topladı. Altınbaş ve SO’U Spa Wellness & Beauty’nin çekilişi sahnede yapılırken; İşletme Müdürü Tuba Patlar, şanslı talihlilere hediyeleri bizzat takdim etti. Büyük ilgi gören Geleneksel Yaza Merhaba Festivali’nin önümüzdeki yıl organizasyonu şimdiden merak konusu oldu.

Akasya Acıbadem Evleri Geleneksel Yaza Merhaba Festivali’nin medya sponsoru Kadıköy Life Dergisi ve Kadıköy Gazetesi, bir hayli dikkat ekti. Özellikle Japon turistler standımıza uğrayarak, dergi ve gazetemizden edinmeyi ihmal etmedi…
Akasya Acıbadem
Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir