Aktivist Dergisi’nin ikinci sayısı çıktı…
 Kadir Toprakkaya

Aktivist Dergisi’nin ikinci sayısı çıktı…

Aktivist Dergisi’nin ikinci sayısı çıktı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ünlü editörlerimizden Serda Kranda Kapucuoğlu yönetiminde hazırlanmakta olan Aktivist Dergisi’nin ikinci sayısı yayınlandı. Dijital olarak yayınlanmakta olan ve büyük ilgi gören derginin bu sayısında, birbirinden ilginç araştırmalar yer alıyor.

Para Psikoloğu Hakan Ayvaz’dan Cinsel Terapi Uzmanı Dolunay Kadıoğlu’na, Diyet Uzmanı Nil Şahin Gürhan ve Beden Dili Uzmanı Funda Bilgili’den Feng Shui Uzmanı Osman Can Aydoğmuş’a kadar pek çok renkli ismin görüşlerini açıkladığı Aktivist Dergisi’nin bu sayısında; Suzan Kardeş’in buruk başlayan hikâyesinin nasıl pırıl pırıl bir başarı öyküsüne dönüştüğüne de tanık olacaksınız.

KİTAPLAR, DVD’LER, TATİL PAKETLERİ, KONSER BİLETLERİ, RESTORANLAR…

Kitaplar, DVD’ler, tatil paketleri, konser biletleri, restoranlar gibi pek çok alanda faydalanacağınız bilgileri online satın alma imkânı ile birlikte veren dergi sayfaları içinde; Rus Sporcu Rozuv’un Everest’ten atlayışı, Suzan Kardeş video klibi, Gezi’nin en renkli videoları, çılgın mülakatlar ve hüsrana uğrayan işsiz gencin videoları da izlenebiliyor. 

ŞEHİR YAŞAMI VE DEĞERLERDEN HAREKETLE HAZIRLANDI…

Haberi kaynağından alıp, okuru da o kaynağa ulaştırmak gibi bir misyonla yayınlanan Aktivist Dergisi yaratıcısı Serda Kranda Kapucuoğlu, Kadıköy Life’a yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Şehir yaşamı ve değerlerden hareketle hazırladığımız interaktif dijital yayınımız Aktivist’in ikinci sayısını okurlarımızla buluşturmuş olabilmenin mutluğu içindeyiz. Çok kısa sürede 1.000’den fazla okura, 20.000’e yakın sayfa gösterimine ve 08.09 sn’lik ziyaret süresine ulaşmış olmamızı büyük bir başarı olarak kabul ediyoruz. Bu konuda bize destek olan tüm dostlarımıza ve sevgili okurlarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.”

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir