Ali Koç'tan taraftara anlamlı ziyaret
 Kadir Toprakkaya

Ali Koç’tan taraftara anlamlı ziyaret

Ali Koç’tan taraftara anlamlı ziyaret
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Fenerbahçe’nin 17 Aralık 2018 tarihinde Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile oynadığı Spor Toto Süper Lig maçı öncesinde tribünden düşerek ciddi şekilde yaralanan taraftar Emre Soner Ergen, Medicana Kadıköy Hastanesi’ndeki tedavisinin başarıyla tamamlanması sonrasında taburcu edildi. Ergen’in taburcu olacağını duyan Fenerbahçeli taraftarlar ve Başkan Ali Koç ile birlikte bazı kulüp yöneticileri, Medicana Kadıköy Hastanesi önünde toplanarak coşku dolu bir kutlama gerçekleştirdi.

Ali Koç
“HASTANENİN YAKIN OLMASI ŞANSIMIZDI”

Kutlamaya, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç da katıldı. Talihsiz olayın yaşandığı ilk günden beri hastanede Emre Soner Ergen ile yakından ilgilenen Koç, gazetecilere yaptığı açıklamada çok mutlu olduğunu dile getirerek, şunları kaydetti: “Bu sabah mutlu uyandık. Soner, feci bir kaza geçirdi. Maçtan sonra buraya geldiğimizde durum vahimdi. Yaşayıp yaşamayacağı, yaşarsa ne şartlarda yaşayacağı belli değildi. Doğrusunu söylemek gerekirse pek umutlu değildik. Buraya binlerce taraftar geldi, ailesi geldi. Ondan sonra şans bize gülmeye başladı. Hastanenin bu kadar yakın olması şansımızdı. Buna rağmen ilk 3-4 gün ne olacağını hiçbirimiz bilmiyorduk. Bugünü hiç tahmin etmiyorduk.

FECİ BAŞLAYAN SERÜVENDE MUTLU SON…

Ben öncelikle Medicana Sağlık Grubu’na teşekkür etmek istiyorum, mükemmel bir iş yaptılar. İlk gün Soner’in buradan sağlıklı bir şekilde yürüyerek çıkmasını beklemiyorduk. Dolayısıyla ne kadar mutlu olduğumuzu tahmin edebilirsiniz. Tabii burada Soner’i de kutlamamız lazım. Onun azmi, mücadelesi, hayata tutunma arzusu… Tüm bunları bir araya getirdiğiniz zaman, feci başlayan bu serüven çok mutlu bir şekilde tamamlanıyor. Herkese geçmiş olsun diyorum.”

FENERBAHÇE CAMİASI VE SONER’İN MOTİVASYONU…

Emre Soner Ergen’in taburcu olması nedeniyle hastane bünyesinde bir de basın toplantısı düzenlendi. Burada bir konuşma yapan Medicana Kadıköy Hastanesi Genel Müdürü Dr. Yalçın Gürsoy Yıldırım; “Yaklaşık 8-9 saat süren başarılı bir ameliyatın ardından yoğun bakım ve tedavi süreci bugün itibariyle tamamlanmış olup, Emre Soner’i taburcu ediyor olmanın mutluluğu içindeyiz. Sevgili Soner’in bugün aramızda olmasında, elbette başta ailesi olmak üzere bu büyük spor camiasının duaları ve destekleri önemli olmuştur. Tabi Fenerbahçe’nin değerli başkanı Sayın Ali Koç‘un da beni sürekli arayarak bilgi alması, hastamızın motivasyonunu ve iyileşme sürecini hızlandırmıştır. Hastamıza ve tüm sevenlerine tekrar geçmiş olsun diyor, bundan sonra kendisini siz sevenlerine emanet ediyoruz” dedi.

Emre Soner Ergen’in taburcu edileceği haberini duyan Fenerbahçeli taraftarlar, Medicana Kadıköy Hastanesi önünde toplanarak pankartlar ve havai fişekler eşliğinde sevgi gösterilerinde bulundu…

Bunu paylaş:
  • 18
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir