Anabilim Eğitim Kurumları'ndan coşkulu Öğretmenler Günü kutlaması
 Benusen Sağdan

Anabilim Eğitim Kurumları’ndan coşkulu Öğretmenler Günü kutlaması

Anabilim Eğitim Kurumları’ndan coşkulu Öğretmenler Günü kutlaması
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Öğretmenler Günü tüm kampüslerinde çeşitli etkinliklerle kutlanan Anabilim Eğitim Kurumları’nda 24 Kasım sabahı, öğretmenleri duygulandıran anlamlı bir hediye ile başladı. Anabilim Okul Aile Birliği, “Bir çocuğun gülümsemesi öğretmenlerimizin gülümsemesidir” felsefesinden yola çıkarak, Anabilim’in tüm öğretmenleri adına Lösemili Çocuklar Vakfı’na (LÖSEV) bağışta bulundu. 

OSCAR İLE ÖDÜLLENDİRİLDİLER…

24 Kasım sabahı Anabilim’in öğretmenleri için yapılan anlamlı bağışı, kendilerine özel hazırlanmış kartlarda yazan “Bir çocuğun gülümsemesinden daha değerli bir hediye bulamadık, adınıza LÖSEV’e bağışta bulunduk. Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun” mesajıyla öğrenen öğretmenler, hayli duygu yüklü anlar yaşadı. Günün ilerleyen saatlerinde Anabilim’in öğretmelerini, bu defa öğrencilerinin hazırladığı sürpriz Oscar Töreni karşıladı. Anabilim’in En Fenomen, En Şık, En Disiplinli, En Sevecen, En Babacan, En Anaç öğretmenlerinin öğrencilerin oylarıyla seçildiği törende, öğretmenler kendileri için hazırlanan Oscarlar ile ödüllendirildiler.

Anabilim Eğitim Kurumları

EĞİTİM-ÖĞRETİM HAYATINDA 30 YILLIK ÖYKÜ…

Günün sonunda Anabilim Eğitim Kurumları, Anabilim’in incilerini yetiştiren öğretmenlerini görkemli bir geceyle ağırladı. Anabilim öğretmenleri, İcra Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Gazetesi yazarı Ceylan Adanalı ve Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nden Yrd. Doç. Dr. Oktay Aydın’ın da katılım sağladığı gece, Kozyatağı Hilton Hotel’de gerçekleştirildi. Etkinlik, Anabilim’in 30 yıllık öyküsü boyunca desteklerini esirgemeyen öğretmenleri için hazırlanan plaketlerin takdim törenine de sahne oldu.

25. HİZMET YILINI DOLDURANLARA PLAKET TAKDİM EDİLDİ…

Özel gecenin başında düzenlenen Kıdem Plaket Töreni, 25. hizmet yılını kutlayan İngilizce Lise Zümre Başkanı Sema Dinçok’un, plaketini Anabilim Eğitim Kurumları Kurucusu Niyazi Kılıç’ın elinden almasıyla başladı. Kıdem plaket törenine, Anabilim Eğitim Kurumları İcra Kurulu Başkanı Serkan Kılıç tarafından 10. yıl hizmet plaketlerinin takdim edilmesiyle devam edildi. Kılıç, plaket takdiminin ardından “Bir eğitim kurumu olarak sürekli gelişmenin anlamının ve değerinin farkındayız. Bu nedenle her yıl yeni projelerle daha da büyüyerek, kurumumuzun hizmet kalitesini arttırmaya devam edeceğiz” dedi.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER…

Öğretmenler Günü kutlama gecesinin ilerleyen saatlerinde eğlenceye tatlı bir ara verildi. Anabilim Eğitim Kurumları Kurucusu Niyazi Kılıç, İcra Kurulu Başkanı Serkan Kılıç, İcra Kurulu Üyesi Seda Zeynep Aytaçlı, okul müdürleri, okul müdür yardımcıları, anaokulu müdürleri ve zümre başkanları, pasta kesmek üzere sahneye davet edildi. Bu özel gecede sahne alan Nil Müzik Orkestrası geceye renk katarken, Anabilim öğretmenleri gönüllerince eğlendiler.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir