Anadolu Yakası’nın butik AVM’si Capitol 20. yaşını kutluyor…
 Kadir Toprakkaya

Anadolu Yakası’nın butik AVM’si Capitol 20. yaşını kutluyor…

Anadolu Yakası’nın butik AVM’si Capitol 20. yaşını kutluyor…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Anadolu Yakası’nın ilk alışveriş merkezlerinden biri olan ve bugünlerde 20’nci yılını kutlayan Capitol, 1993 yılından günümüze olan yolculuğunu “Kutlama Sanatı” konsepti ile karşılıyor.

Kutlama Sanatı’nı alışveriş merkezinin dekoruna ve aktivitelerine taşıyan Capitol, Porsche Cayman çekilişi ile de ziyaretçilerine heyecanlı günler vaad ediyor.

SÜRPRİZ AKTİVİTELER…

Pek çok sürpriz aktivitelerin yer alacağı 21 Eylül Cumartesi günü tüm İstanbulluları kutlamanın bir parçası olmaya davet eden merkez, rengârenk tatlılardan oluşan sirk korteji ve yürüyen makaronlar zinciri ile konuklarını şaşırtmaya hazırlanıyor. Pamukşekerler, lilapoplar, çikolata ve karamelaların birleşmesinden oluşan Tatlı Sirk Korteji, 21 Eylül Cumartesi günü süresince tüm ziyaretçilere keyif dolu dakikalar yaşatacak.

KİŞİSEL CEP SİNEMASI…

Kutlama Sanatı’nı alışveriş merkezinin tüm noktalarına taşıyan Capitol’de, 21-22 Eylül haftasonu cep sinemanız çekiliyor ve 4 dakika içinde cep kitap ile hediye ediliyor. Kişisel cep sinemanınızı yaratmak için eğlenceli aksesuarlarla poz vermeniz yeterli…

RÜYA OTOMOBİL PORSCHE CAYMAN…

Yeni sezon modası vitrinlerde yerini alırken, hem gardrobunuzun hem de arabanızın anahtarını yenileyebilirsiniz. Capitol, ziyaretçilerini otomobil dünyasının yıldız kahramanı Porsche Cayman ile buluşturuyor. Rüya otomobile sahip olmak için, 1 Eylül 2013-16 Şubat 2014 dönemi içerisinde Capitol Alışveriş Merkezi’nde yapacağınız günlük 100 TL ve katları tutarında alışveriş fişlerinizle çekilişe katılabilirsiniz.

CAPİTOL HAKKINDA…

Anadolu Yakası’nın ilk alışveriş merkezi olarak 1993 yılında hizmet vermeye başlayan Capitol; modadan dekorasyona, kozmetikten teknolojiye, aksesuardan yaşam ve yeme içme keyfine kadar birçok seçkin markayı bir arada sunuyor.

Capitol, alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartlarla sadece alışveriş değil, ayrıca bir “yaşam merkezi” olarak hizmet veriyor olması ile de biliniyor.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir