Aşiyan Musiki Derneği kahvaltıda buluştu
 Kadir Toprakkaya

Aşiyan Musiki Derneği kahvaltıda buluştu

Aşiyan Musiki Derneği kahvaltıda buluştu
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Handan & Sadık Kavas yönetimindeki Aşiyan Musiki Derneği, yıllardır düzenledikleri buluşmalarından birini daha gerçekleştirdi. Küçükyalı sahilinin ünlü mekanlarından Maria’nın Bahçesi’nde kahvaltı şeklinde organize edilen etkinliğe Cihan Karakuş, Haydar Yalaman, Süreyya Cincor ile birlikte Aşiyan Musiki Derneği üyelerinden oluşan bir grup katıldı. İşte o isimlerden bazıları: Oktay Erdensin, Seher Küçükak, Filiz Ertuğrul, Dilek İkizoğlu, Candan Yılmaz, Nilgün Bayram, İsmail Çorum, Mehmet Çavuşlar ve İlker Turan.

Daha sonra mekanın bir başka masasına gelen Handan & Sadık Kavas çifti, Türk Sanat Müziği’ne düşkünlüğü ile bilinen Kadıköylülerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Bu isimler arasında Recai Tanıtkan, Nihan Toprakkaya, Masal Toprakkaya, Handan Kavas, Cenay Toprakkaya, Sadık Kavas, Melahat Tanıtkan ve Canan Toprakkaya yer aldı.

Pazar kahvaltısı için Maria’nın Bahçesi diyen bir başka grup ise, ünlü gayrimenkul danışmanı Tarkan Kaleli ve dostlarıydı. Kaleli, emlak sektörünün önümüzdeki günlerde canlanacağı bilgisini de aktardı. Tarkan Kaleli’ye Zehra Kaleli, Serap Nalbant, Eylül Kaleli, Sena Nalbant ve Cemil Nalbant eşlik etti.

Maria’nın Bahçesi’nin bir başka masasında, kahvaltı sonrası müze gezisine gitmeyi planlayan Felek ve Kartal aileleri vardı. Doğa Felek, Zeynep Felek, Ayla Kartal, Ceyhun Kartal, Dural Felek ve Kadir Felek’ten oluşan aile üyelerine, müze gezisinin yapılabilecek en doğru şey olduğu bilgisini aktardık ve sayfalarımıza da konuk ettik.

Aşiyan Musiki Derneği

Tapu işlemleri konusunda en tecrübeli isimler arasında gösterilen emlak müşaviri Ali Açıkgül, eşi Funda Hanım ile birlikte Maria’nın Bahçesi’nin konukları arasındaydı. Onlara eşlik edenler ise Gökhan & Fatma Aksüt çifti ve oğulları Kerem Aksüt idi…

Akçay ve Kuşadası olmak üzere uzun bir tatil dönemi geçiren Haber Müdürümüz Cenay Toprakkaya, eşi Nihan Toprakkaya ve biricik kızları Masal ile birlikte tatil dönüşü en çok özlemini çektikleri Maria’nın Bahçesi kahvaltısı için mekanın kapısından ilk giren isimler arasındaydılar.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir