Böyle olur By Mustafa'nın düğünü
 Kadir Toprakkaya

Böyle olur By Mustafa’nın düğünü

Böyle olur By Mustafa’nın düğünü
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy merkezli ünlü organizasyon firması By Mustafa’nın sahibi Mustafa Bozkurt, oğlu Okyanus için muhteşem bir sünnet düğünü yaptı. Baltalimanı’ndaki Portaxe’de gerçekleşen düğüne yaklaşık 500 davetli katıldı. Organizasyon sektörünün en büyüğü olmasının verdiği sorumluluk ile adeta kılı kırk yaran By Mustafa Ailesi, “Böyle olur By Mustafa’nın düğünü” dedirtti.

ÖZEL ŞARKI BESTELENDİ…

Seda & Mustafa Bozkurt çiftinin 11 yaşındaki oğulları Okyanus Bozkurt’un sünnet düğünü için yaklaşık bir ay önceden başlayan hazırlıklar kapsamında, Sibel Mirkelam ve Suat Sakarya tarafından özel şarkı bestelendi. 18 Eylül Salı akşamı Portaxe’de hazırlanan salona bu şarkı eşliğinde giren Seda & Mustafa Bozkurt çifti, katılan konuklara teşekkürlerini ileterek; “Bir aile için en mutlu günlerden biri kabul ettiğimiz bugünümüzde bizlerle olmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz” dediler.

“AİLEME HUZURLARINIZDA TEŞEKKÜR EDERİM”

Daha sonra “Hafızların muhafızları meleklerdir” sözleriyle dikkatleri çeken hafız Selman Okumuş, Kuran tilaveti ve duası gerçekleştirdi. Ardından tahterevan üzerinde konukları selamlayarak salona giren Okyanus Bozkurt; “Burada olduğunuz için sizlere ve beni yetiştiren aileme huzurlarınızda teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

By Mustafa

MEHTER TAKIMI PERFORMANSI…

Gecede mehter takımının performansı da görülmeye değerdi. Konukları hayli etkileyen performans sonrasında kılıç kalkan ekibi de bir gösteri yaparak, etkinliğe damgasını vurdu.

MUSTAFA BOZKURT VE OĞLUNDAN ZEYBEK PERFORMANSI…

Geceye damgasına vuran bir başka gösteri ise, Mustafa Bozkurt ve oğlu Okyanus’un sergilediği zeybek performansı oldu. Son derece iyi çalıştıkları belli olan dans, konukları adeta büyüledi. Özellikle Okyanus’un kendine olan güveni, ileride ailesini büyük bir başarıyla temsil edebileceği imajını verdi.

İLK DANS ANNE SEDA BOZKURT İLE…

Daha sonra annesi Seda Bozkurt’u dansa kaldıran Okyanus, sonrasında annesini baba Mustafa Bozkurt’a devredip, kuzeni Selin’i dansa kaldırdı.

ÖĞRETMENİNE PLAKET…

Gecenin bir başka sürprizi de Okyanus Bozkurt’un öğretmenine plaket vermesi oldu. Eyüboğlu Eğitim Kurumları Kurucusu Dr. Rüstem Eyüboğlu da gecenin konukları arasındaydı. Eyüboğlu, Okyanus’un ne denli başarılı bir öğrenci olabileceğini görmüş ve kendisine yüzde 100 burs vermeye teklif etmişti. Okyanus’un buna teşekkürü ise sergilediği başarı oldu.

SANATÇI AKINI…

Seda & Mustafa Bozkurt çiftinin bu mutlu günlerine, sanatçılar da hem varlıklarıyla hem de şarkılarıyla katıldı. Coşkun Sabah’tan Sibel Mirkelam’a, Ferman Toprak’tan Hamiyet’e, Bülent Serttaş’tan Murat Kurşun’a kadar pek çok isim gecedeydi. Emirkan, Berna Tan, Hamiyet, Ankaralı Coşkun, Asena, Ahmet Selçuk İlkan da göze çarpan diğer isimler olarak objektiflerimize takıldı. Okyanus Bozkurt’un sünnet düğünü pastası, Bülent Serttaş ile birlikte kesildi.

SÜLEYMAN AKPINAR DA GECEDE…

Geceye katılanlar arasında, bundan 11 yıl önce Okyanus’un ilk fotoğraflarını çeken ünlü fotoğrafçı Süleymen Akpınar da vardı. Eşi Neslihan Hanım, çocukları Beren ve Berke ile sünnet düğününe katılan Akpınar; “Oğlum Berke için böyle bir düğün yapabilir miyim bilmiyorum ama arzu ederim” yorumunda bulundu.

Bunu paylaş:
  • 22
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir