BYOFIT 7. yılını coşkuyla kutladı…
 Kadir Toprakkaya

BYOFIT 7. yılını coşkuyla kutladı…

BYOFIT 7. yılını coşkuyla kutladı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

BYOTELL bünyesinde yer alan ve İstanbul’un kurumsal fitness kulüpleri arasında ilk sıralarda gösterilen BYOFIT Fitness ve SPA Merkezi, üyelerine bir kokteyl verdi.

BYOTELL’e ait Saklıbahçe’de gerçekleşen buluşmaya, BYOFIT üyeleri katıldı. Buluşma sırasında çeşitli yenilikler ile içeriği zenginleştirilen BYOFIT’in özellikleri, bir sinevizyon gösterisi ile üyelere anlatıldı.

Kokteyle; BYOTELL Genel Müdürü Oktay Sıdar, Fitness Koordinatörü Gamze Kalyoncu, Fitness Müdürü Mehmet Aygün, Halkla İlişkiler Müdürü Gökçe Sevim Gönenç,  fitness eğitmenleri, satış temsilcileri ve sporseverler katıldı.

KALORİLER FITNESS İÇİN…

Kokteylde davetlileri, yeşil cennet içerisinde bol bol kalori karşıladı. Menünün zengin tutulduğu ikramlar bir hayli ilgi görürken, Genel Koordinatör Gamze Kalyoncu; “Bugün önce kalorileri alacağız. Ardından bizi bol bol fitness bekliyor” diyerek katılımcılara seslendi.

"7. YILIMIZI KUTLUYORUZ…"

Fitness Müdürü Mehmet Aygün; "Fiziksel yeniliklerimizi gerçekleştirdiğimiz süreçte 7. yılımızı karşılıyoruz. Yediden yetmişe tüm üyelerimizi katılımlarından ötürü kutluyorum” diyerek, sporun günlük yaşama ve sağlığa katkısına dikkat çekti.

AVRUPA YAKASI’NDAN KOZYATAĞI’NA…

BYOTELL Saklıbahçe, Anadolu Yakası’nın yanı sıra Avrupa Yakası’ndan da misafirlerini ağırladı. BYOFIT tesislerinin müdavimleri, özel günde dostluklarını pekiştirdi. Etkinlik, renkli görüntüler ile devam etti.

BYOTELL Genel Müdürü Oktay Sıdar, Kadıköy LIFE Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya, BYOTELL Halkla İlişkiler Müdürü Gökçe Sevim Gönenç, Kadıköy LIFE Dergisi Yayın Kurulu Başkanı Kadir Toprakkaya…
BYOFIT Eğitmenleri ve Satış Temsilcileri…

BYOTELL Fitness Koordinatörü Gamze Kalyoncu

 ve BYOTELL Genel Müdürü Oktay Sıdar…
BYOFIT Müdürü Mehmet Aygün…
Zuhal Evren, Gamze Kalyoncu, Özlem Doğruyol, Şirin Toz, Nesrin Güneş, Aylin Coşkun, Özlem Konak, Gupse Mutlu…

Estetik International BYOMED Tıp Merkezi Şube Yöneticisi Şirin Toz…
BYOFIT tesislerinden yararlanan davetliler arasında, hemen her gün Avrupa Yakası’ndan Kozyatağı’na gelen PETGAZ İnsan Kaynakları Müdürü Funda Tuncay Urucu da vardı…

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir