Caddebostan İskele Sokak'ta hayat var
 Kadir Toprakkaya

Caddebostan İskele Sokak’ta hayat var

Caddebostan İskele Sokak’ta hayat var
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Halk arasında “Barlar Sokağı” olarak bilinen, fakat gerçekte hiç de öyle olmayan Caddebostan İskele Sokak, bütün canlılığıyla her yaş aralığındaki Kadıköylülerin eğlence merkezi olma konumunu sürdürüyor. Geçtiğimiz akşam konuk olduğumuz bölgenin renkli mekânlarından birinde öylesine dolu dolu bir lezzet ve eğlenceye tanık olduk ki, burada siz değerli takipçilerimizle de paylaşmak istedik.

GÖÇMEN’S WORLD MUSIC…

Her biri aynı zamanda birer solist olan; gitarda Gürkan Bek, kemanda Tuğçem Arslan Kar ve akordiyonda Hakan Kaya’dan oluşan “Göçmen’s World Music” grubu öylesine güzel ve canlı bir performans sergiledi ki, konuklar adeta gece hiç bitmesin dedi.

“EĞİTİM ŞART” DEDİLER, 5 YILI KİTLEDİLER…

Mekânda objektiflerimize bazı kutlamalar da takıldı. Bunlardan biri, Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden bu dönem mezun olan grubun kutlamasıydı. Son sınavlarını başarıyla verip, aynı günün akşamında birlikte kutlamayı planlayan Abdülkerim Eser, Ceyda Çakır, Alp Öztemiz, Buse Durgun, Melis Kaya, Hilal Yıldız ve Gözde Özkurt, “Son derece isabetli bir seçim yapmışız” yorumunda bulundular. Grup, bu gece için Cemil Copy Center’da yaptırdıkları ve üzerinde “Eğitim şart dediler, 5 yılı kitlediler” yazılı postlarla espri anlayışlarının ne denli yüksek olması ile de dikkat çekti.

AHMET ÇAKAR’A NİCE YILLAR…

Mekânın bir başka masasında ise, doğum gününü kutlayan ünlü spor yorumcusu Ahmet Çakar vardı. Diğer konukların da nice yıllar dileklerini kabul eden Çakar, yeni kimyacılara da mezuniyetlerinin hayırlı olması dileklerini iletti.

caddebostan iskele sokak
Mekân ile orkestranın tanışmasını sağlayan Kadıköy’ün renkli isimlerinden Ferit Kasar, seslendirdiği iki şarkı ile geceye renk kattı. Kuyumcu ustalığı kadar müzik konusunda da olumlu not alan Kasar’a gelen alkışlar, orkestraya gelen alkışlar kadar fazlaydı…
Saki Balık
Ferit Kasar, Patryk Wojciechowski, Cenay Toprakkaya, Canan Toprakkaya ve Çağdaş Salman…
caddebostan iskele sokak'ta hayat var
Pelin Arslan, Zeynep Çetin…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir