"Kadıköy'de Yaşamak Ayrıcalıktır" Diyenlerin Buluşma Noktası...

Emlak Katılım, İstanbul’da beşinci şubesini Erenköy’de açtı

Yazar: Haber Merkezi

Mart 2019’da hizmet vermeye başlayan Emlak Katılım, şube ağını genişletmeyi sürdürüyor. Başta gayrimenkul sektörü olmak üzere, ekonomik büyüme ve istihdama katkısı yüksek olan stratejik sektörlere sürdürülebilir ve herkes için erişilebilir finansman modelleri sunmak üzere çalışmalarını sürdüren banka, İstanbul’daki beşinci şubesini Erenköy’de açtı.

Üç aylık dönemde Gaziantep, Samsun, Konya ve Rize şubelerini devreye alan Emlak Katılım, Erenköy şubesi ile açılan şube sayısını 16’ya çıkardı. Açıklamada görüşlerine yer verilen Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, salgın sürecine rağmen bankayı büyütmeye devam ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar
NEVZAT BAYRAKTAR: ÜLKEMİZİN GÜCÜNE GÜVENİYORUZ…

“İstanbul’da beşinci şubemizi açtık. Çok mutluyuz. Hizmet portföyümüz genişliyor, hizmet ağımız büyüyor. Bugün aktif olarak faaliyete başlayan Erenköy şubemiz ile açılan şube sayımızı 16’ya çıkardık. Türkiye olarak sağlam temellere dayanan ekonomik altyapımızla hızla atağa geçeceğimize inancımız tamdır. Her zaman belirttiğimiz gibi ülkemizin gücüne güveniyoruz. Esnafımızın, KOBİ’lerimizin, iş adamlarımızın gücüne, potansiyeline güveniyoruz. Birlik olduğumuzda ortaya çıkan başarılı projelerin, geleceğe yönelik yapabileceklerimizin de bir göstergesi olduğuna inanıyoruz. Ülkemiz, bulunduğu coğrafi konum ve hayata geçirdiği stratejik projelerle önümüzdeki yıllarda yükselen grafiğini artırmaya devam edecektir.”

HEDEF, 2020 SONUNDA 40 ŞUBE…

Emlak Katılım, 7 coğrafi bölgede açılacak şubeler ile Türkiye geneline yaygın olarak hizmet vermeyi hedefliyor. Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ümraniye, Erenköy, Ankara, Bursa, İzmir, İzmit, Gaziantep, Samsun, Kayseri, Rize, Adana, Konya, Büsan şubeleriyle hizmet veren banka, 2020 sonunda 40 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

Paylaş
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
kadıköy life

Beğenebileceğiniz Diğer Haberler

Bu web sitesi kullanıcı deneyimi sağlamak adına kullanıcılara ait çerezleri saklamaktadır. Kabul Et