Erenköy Kız Lisesi mezunlarını uğurladı...
 Kadir Toprakkaya

Erenköy Kız Lisesi mezunlarını uğurladı…

Erenköy Kız Lisesi mezunlarını uğurladı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

İstanbul’un sembol okulları arasında yer alan Erenköy Kız Lisesi’nin 12. sınıf öğrencileri, 2012-2013 Eğitim ve Öğretim Yılı dönem sonu töreni ile okullarından mezun oldu.

Aileler ile birlikte Erenköy Kız Lisesi Mezunları Derneği yönetimi ve üyelerinin de geniş katılım gösterdiği etkinlikte, yer yer duygu dolu anlar yaşadı.

YEDİDEN YETMİŞE OKULLARINDA KUCAKLAŞTILAR…

Erenköy Kız Lisesi ile adeta özdeşleşen ve okulun ilk mezunları arasında yer alan Onursal Başkan Av. Meral Urcun; törene kardeşi, derneğin kurucu üyelerinden hayatta olan tek isim, Türkiye’nin Amerika’ya giden ilk doktoru Mutlu Urcun Atagün ile birlikte katılım gösterdi.

Erenköy Kız Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Mimar Nesibe Kal, dernek üyeleri ve yönetimi; Okul Müdürü Yavuz Şeref Erturan, öğretmenler, mezun öğrenciler ve velilerinin heyecanlarını paylaştı.

MELEK GİBİYDİLER…

Mezuniyet kıyafetleri ile tören alanına giren öğrenciler, uzun süre ayakta alkışlandı. Üniversite sürecine kucak açtıkları için bir hayli mutlu, arkadaşları ile aynı çatı altından ayrılacakları için ise bir hayli hüzünlü oldukları görülen öğrenciler, kıyafetleri ve zerafetleriyle davetlilere “melek gibisiniz” dedirtti.

Öğrencilerin dans gösterileriyle büyülediği töreninin tüm ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin Temmuz & Ağustos 2013 sayısında yer alacak…

Okulun ilk mezunları arasında yer alan, Kadıköy’üm simge isimlerinden Erenköy Kız Lisesi Derneği Onursal Başkanı Avukat Meral Urcun, öğrencilere duygu dolu konuşması ile seslendi…

Öğrenciler, dört yıldır eğitim gördükleri Erenköy Kız Lisesi’nde geçirdikleri son günlerinde bir hayli heyecanlıydılar…

Okulun ilk kuşağı ile son dönem kuşağı bir araya geldi…

Öğrencilerin dans şovları büyük beğeni topladı…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir