ETS Tur Göztepe'ye taşınıyor
 Kadir Toprakkaya

ETS Tur, Göztepe’ye taşınıyor

ETS Tur, Göztepe’ye taşınıyor
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Yatırım değeri 1.5 milyar TL olan ve 6 bloktan oluşan Türkiye’nin en büyük A plus ofis projesi Business İstanbul’un C bloğu, Türkiye’nin önde gelen tur operatörü ETS Tur tarafından yeni yönetim merkezi olmak üzere satın alındı.

İstanbul Anadolu yakasının en değerli lokasyonlarından Göztepe E-5 üstünde yer alan ve üçer bloktan iki etap olarak inşa edilen Business İstanbul, iş çevreleri ve yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği ofis projelerinin başında geliyor. Altı bloktan oluşan projenin 1. ada etabının yüzde 85’i tamamlandı ve ilk üç blok satışlarının yüzde 95’i gerçekleştirildi. Birinci ada etabındaki üç bloktan biri ise, Türkiye’nin önde gelen tur operatörü ETS Tur tarafından satın alındı. ETS Tur’un 11 katlı yeni merkezi, 13 bin metrekare ofis alanına sahip bulunuyor.

DÜNYANIN İLGİ GÖSTERDİĞİ PROJE…

Business İstanbul’un hizmete girmesine iki ay kala yatırımcısına en başından itibaren kazandıran projeler arasında yer aldığını kaydeden Aksun Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hazreti Akdemir, C bloğun ETS Tur’a Haziran ayında teslim edileceğini kaydetti. Business İstanbul’a ulusal ve uluslararası firmaların yanı sıra Körfez ülkeleri başta olmak üzere yabancı yatırımcıların da ilgi gösterdiğini belirten Akdemir, projeye ilgi gösterenler arasında Avrupalı yatırımcıların da bulunduğunu ifade etti. Business İstanbul’un değerini uluslararası ölçekte kanıtlamış bir ofis projesi olduğunu söyleyen Hazreti Akdemir, 1. adanın tamamlanmak üzere olduğunu, 2. adaya ise kısa süre içerisinde başlayacaklarını belirtti.

ETS Tur

İŞ DÜNYASINA ÖZEL AVANTAJLI LOKASYON…

Business İstanbul, Göztepe E-5 üstünde 220 metre cepheye sahip. Metro, metrobüs ve Marmaray bağlantısının yanı sıra Avrasya Tüneli’nin çıkış noktasında bulunan proje, tüm toplu ulaşım olanaklarının kesişme noktasında yer alarak firmalara büyük avantaj sağlıyor. Business İstanbul; TEM’e, feribot ve sahilyoluna beş dakikalık mesafede bulunuyor. Boğaz Köprüsü, Bağdat Caddesi, Fenerbahçe Marina ve Kadıköy merkez ise, Business İstanbul’un doğal uzantısı konumunda yer alıyor.

Bunu paylaş:
  • 21
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir