Fenerbahçe’nin sağlığı Medical Park’a emanet…
 Kadir Toprakkaya

Fenerbahçe’nin sağlığı Medical Park’a emanet…

Fenerbahçe’nin sağlığı Medical Park’a emanet…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Fenerbahçe Kulübü ile Medical Park Hastaneler Grubu arasında sağlanan 3 yıllık sağlık sponsorluğu anlaşması, düzenlenen basın toplantısı ile kamuoyuna tanıtıldı.

İmza töreninde konuşan Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı, bu anlaşma ile Fenerbahçe’nin tüm branşlardaki sporcularının sağlıklarının Medical Park Hastaneler Grubu’nun sorumluluğu altına girdiği söyledi. Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta da, bilimsel çalışmalar ışığında Fenerbahçe’nin tüm sporcularının maksimum sayıda maçta yer almasını hedeflediklerini söyledi.

3 yıllık sağlık sponsorluğu anlaşmasının parafı; Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı, Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta, Sağlık Hizmetlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Serdar Erkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Ersan Topbaş’ın katıldığı bir törenle atıldı.

USTA: “FENERBAHÇE’NİN ULUSAL VE ULUSLARARASI BAŞARISI İÇİN BURADAYIZ…”

Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta; “Bugün, bizim için de çok anlamlı bir gün… Fenerbahçe büyük bir camia ve kulüp; dünya çapında bir kulüp… Elbette böyle bir kulüp, sağlığını herhangi bir yere emanet edemezdi. Biz, Medical Park olarak sporcu sağlığında çok önemli işlere imza atmış bir grubuz. Bugün Süper Lig’deki takımların yarısı, Medical Park’ın sağlık güvencesi altındadır. Elbette Fenerbahçe’nin bir ayrıcalığı var. Tüm deneyimlerimizle, Fenerbahçe’nin tüm sporcuları ve onların sağlıkları için bu birlikteliğe imza atıyoruz” dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

2

“Hedefimiz, bir futbol takımının oyuncusunun sene içende en üst düzeyde sağlıklı kalması ve en fazla sayıda maçta yer almasıdır. Bu, bilimsel çalışmalarla sonuç alınabilecek bir konudur. Avrupa ve Dünya’daki önemli oyuncuların sakatlık oranı çok fazla değildir. Bunun da bilimsel bir zemini vardır. Bizim Fenerbahçe ile yaptığımız işbirliği ile birlikte, başta futbol olmak üzere Fenerbahçe’deki tüm sporcuların sağlıkları en üst düzeyde korunacak ve bu sporcular maksimum oranda maçta yer alacaktır. Böyle bir hedefe doğru yola çıkıyoruz. Buna inanıyoruz. Çünkü Türkiye’de de bilimsel gerçeklerle sonuç alınabilir düzeye gelinmiştir. Fenerbahçe’nin ulusal ve ondan daha da önemli olan uluslararası başarılara imza atabilmesi için buradayız. İddialıyız ve birlikte bir aile olarak başarıya ulaşacağız. Bu anlaşmanın iki marka adına da gelecekte çok iyi sonuçlar ortaya koyacağına inanıyor, Abdullah Bey ve Fenerbahçe Camiası’na çok teşekkür ediyorum”.

KİĞILI: “MEDİCAL PARK’IN BİZE BÜYÜK KATKISI OLACAK…”

Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı ise şu açıklamalarda bulundu:

“Bugün çok önemli bir toplantıyı gerçekleştiriyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü, çok büyük bir marka ve Türkiye’nin en önde gelen sağlık kuruluşlarından Medical Park Hastaneler Grubu ile önemli bir işbirliği çerçevesinde bir araya geldi. Bu işbirliğiyle, geçmişten geleceğe binlerce sporcu yetiştiren, ülke sporuna büyük katkı sağlayan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün tüm sporcularının tüm sağlık sorumluluğu, Medical Park’ın sorumluluğu altına girdi.

Fenerbahçe gibi binlerce sporcusu olan bir kulüp için sağlık hizmetlerinin en üst düzeyde olması çok önemlidir. Branş ayırt etmeksizin yaptığımız yatırımlarla sporun geniş kitlelere ulaşmasında Medical Park’ın bize büyük katkısı olacak. Bu işbirliği, bir aile bilinci çerçevesinde ama profesyonelce, maddi ve manevi Kulübümüze büyük bir yarar sağlayacak. Fenerbahçe A, Fenerbahçe A2 ve futbol altyapı takımları ile tüm diğer branşlardaki sporcularımızın sağlığı, artık Medical Park güvencesi altındadır. Kulübümüz bu süreçte hem mali durumunu, hem de bütçesini zora sokmaksızın bu hizmeti alacak. Medical Park Hastaneler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Muharrem Usta’ya, Fenerbahçe Ailesi’ne hoşgeldiniz diyorum…”

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir