Ferşat Ayar, Kadıköy’de iz bıraktı...
 Kadir Toprakkaya

Ferşat Ayar, Kadıköy’de iz bıraktı…

Ferşat Ayar, Kadıköy’de iz bıraktı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü görevini aralıklarla iki kez sürdürdü Ferşat Ayar… Kendisiyle çeşitli kültürel-sanatsal etkinliklerde, eğitim toplantılarında, özel gün ve haftalarda sıkça birlikte olduk.

Ferşat Ayar, özellikle kültür merkezlerindeki etkinliklere katılmaya önem verirdi. Üreten ve ürettiklerini somut olarak ortaya çıkaran eğitimcileri sürekli destekledi. Milli Eğitim Müdürlüğü’nün “Yazarlar Okullarda” projesine katkısı ise göz ardı edilemez. Bu projede eğitimci yazarlara sağladığı kolaylıklar belleklerde iz bıraktı.

Günümüzde eğitimcileri anlayan, güvenen ve onlara katkı sağlayan yöneticiler bulunca değerini bilmeli…

FERŞAT AYAR’IN KADIKÖY’E VEDA MESAJI…

“Yaklaşık dört yıldır birlikte çalıştığım mesai arkadaşlarımla Kadıköy ilçemizin eğitim kalitesini yükseltme çalışmalarımda bana hiçbir desteğini esirgemeyen başta İlçe Kaymakamımız Sayın Birol Kurubal’a, şube müdürü arkadaşlarıma, resmi-özel okul ve kurumlardaki yönetici ve öğretmen arkadaşlarıma, şef, genel idare ve diğer hizmet sınıflarında çalışan mesai arkadaşlarıma, okul aile birliği başkan, üye ve velilerimize, sivil toplum teşkilatlarımızın değerli temsilcilerine, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyor, Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden ayrılıp, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanlığı görevine başlamam sebebiyle veda ediyor, herkesi saygılarımla selamlıyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum.”

GÖREVİ ÖMER YAHŞİ DEVRALDI…

Her şey için teşekkür ediyoruz Ferşat Ayar… Şimdi görevde Ömer Yahşi var. Umarız Kadıköy’de güzel işler yapacak ve eğitimcilere olan güveni ile Kadıköylü eğitimciler güzel şeyler üretmeye devam edecek…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir