HAKS Kimya bebek sağlığı için toplandı…
 Kadir Toprakkaya

HAKS Kimya bebek sağlığı için toplandı…

HAKS Kimya bebek sağlığı için toplandı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

HAKS Dış Ticaret firması yönetimi, The Green Park Hotel Bostancı’da düzenlenen seminer ve lansman toplantısında bir araya geldi. Dünyanın sayılı ürünlerini Türkiye ile buluşturan firma personeli, aynı günün akşamı Ataşehir Süslü Konak’ta gerçekleştirilen motivasyon etkinliğinde buluştu.

Firma Kurucusu Kenan Hamzaoğlu ve Eczacı Volkan Zaimoğlu, dünya genelinde bebek sağlığının öne çıkan ürünü Nurse Harveys’i Türkiye pazarı ile buluşturdukları süreci masaya yatırdı. Lansman toplantısını aynı zamanda motivasyon arttırıcı personel buluşmasına dönüştürdüklerini ifade eden firma sahibi ünlü işadamı Kenan Hamzaoğlu, Haks Kimya’nın İlaç Bölümü’nde yeni dönem faaliyetlerinin hız kazandığına dikkat çekti.

Bebeklerin birçok sağlık sorununa özel ürünler içeren ürüne yönelik çalışmaların tamamlanmasının ardından HAKS Dış Ticaret firma yönetimi ve çalışanları, Ataşehir Süslü Konak’ta düzenlenen yemekte buluşmanın mutluluğunu yaşadı. Kenan Hamzaoğlu; “Tüm personelimiz ile biz bir aileyiz… Konu bebeklerimizin sağlığı; A’dan Z’ye en ince ayrıntısına kadar değerlendirdiğimiz süreci sonlandırdık” diyerek, Kadıköy Life’a değerlendirmelerde bulundu.

Lansman toplantısı ve Süslü Konak buluşmasının tüm ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin Mart & Nisan 2014 sayısında yer alacak.

Yoğun geçen seminerin ardından katılımcıları çılgınca bir eğlence bekliyordu. Ataşehir Süslü Konak’da toplanan HAKS Kimya Yönetimi, sıradışı şarkıcı Çağrı Köktekin’in birbirinden hareketli şarkılarıyla eğlenerek günün yorgunluğunu da gidermiş oldu.
Şarkıcı Çağrı, gecede Yıldız Tilbe, Orhan Gencebay ve Ajda Pekkan gibi birçok ünlü sanatçının şarkılarını seslendirdi. "Ankara’nın Bağları" şarkısıyla tüm konukların coşkuyla kendini sahneye atmasıyla renkli görüntüler oluştu…

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir