Hıfzı Topuz, Can Kabalcı Kitabevi'nde!
 Deniz İhsan Taşdelen

Hıfzı Topuz, Can Kabalcı Kitabevi’nde!

Hıfzı Topuz, Can Kabalcı Kitabevi’nde!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Can Kabalcı Kitabevi, sevilen yazarları okurlarıyla imza ve söyleşi etkinliklerinde buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda 21 Ekim Cumartesi günü Hıfzı Topuz’u ağırlayan kitabevi, ünlü yazarı Kadıköylü okurlarıyla imza gününde buluşturdu.

YENİ KİTAP YOLA ÇIKMAYA HAZIRLANIYOR…

Büyük ilgi gören etkinlikte Kadıköy Life Dergisi’ne yeni bir kitap üzerinde çalıştığını, ancak yayımlanması için acele etmediğini açıklayan Topuz; “Eserimin üzerinde biraz rötuş yapabilirim. Adı, Meyyale’nin Ardından Buruk Yıllar. Meyyale, benim en çok satan kitabım oldu ve tam 37 baskı yaptı. Bunun devamını yazmak istedim. Çok da severek yazdım” dedi.

Hıfzı Topuz

HIFZI TOPUZ: BENİ EN MUTLU EDEN ŞEY, OKUYUCULARDAN GÖRDÜĞÜM İLGİ…

Ünlü yazar, imza günüyle ilgili olarak ise şunları ifade etti: “İmza günlerine genelde gidiyorum ve okurlarımın özel ilgisiyle karşılaşıyorum. Kadıköy taraflarına çoktandır gelmemiştim. Benim için bu tür etkinlikler çok önemli. Okuyucularla sohbet ediyorum, onların eğilimlerini, önerilerini alıyorum ve bu bana yön veriyor. Okuyucularla vakit geçirmek, benim için çok yararlı oluyor. Fildişi kulesine kapanıp kalmaktansa daima okuyucularıma temas etmeyi tercih ediyorum. Okuyucudan gördüğüm ilgi, benim için en büyük telif hakkı. Şu kadar basmış, şu kadar telif hakkı gelmiş, umrumda değil. Beni en mutlu eden şey, okuyuculardan gördüğüm ilgi…”

Hıfzı Topuz

“KADIKÖY BANA HİÇ YABANCI GELMİYOR”

Kadıköy’de tatlı anılarının olduğunu söyleyen ve Kadıköy’den hiç kopmadığını belirten Hıfzı Topuz; “Kadıköy’de ilkokul sıralarında oturdum. Buralara yakın bir yerde Saint-Louis okulu vardı, Saint-Joseph’in ilkokul şubesiydi. Babamın işi de Kadıköy’de Rıhtım Caddesi’ndeydi. O yüzden bana hiç yabancı gelmiyor Kadıköy” diyerek sözlerini tamamladı.

Hıfzı Topuz

KADIKÖYLÜ OKUYUCULARIN BULUŞMA NOKTASI OLACAK…

Ünlü yazarlarla imza günü ve söyleşi etkinliklerini yakın zamanda açılacak kafe bölümlerinde kültür merkezi şeklinde okuyucuların hizmetine sunacaklarını söyleyen Kadıköy Can Kabalcı Kitabevi yönetimi; “İmza günlerimizi, sanat ve tiyatro üzerine, mimarlık üzerine, edebiyat üzerine söyleşilerimizi belirli zaman aralıklarında devam ettireceğiz. Bu arada kafeye gelen okuyucularımız, bir yandan rahatlıkla kahvelerini yudumlarken kitaplarını da okuyabilecekler. Burası, Kadıköylü okuyucuların buluşma noktası haline gelecek. Okuyucularımız ve takipçilerimiz, bu etkinliklerimizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirler” mesajı verdi.

Ünlü yazar Hıfzı Topuz, imza gününde Kadıköy Life Dergisi Editörü Deniz İhsan Taşdelen ile bir araya gelerek, okurları için yeni eserinin müjdesini verdi…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir