KADIKÖY LIFE AİLESİ’ne bir üye daha katıldı...
 Kadir Toprakkaya

KADIKÖY LIFE AİLESİ’ne bir üye daha katıldı…

KADIKÖY LIFE AİLESİ’ne bir üye daha katıldı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy Life Ailesi olarak delicesine bağlı olduğumuz ülkemize, İstanbul’a, Kadıköy’e bir üyenin daha katıldığını tüm dostlarımıza müjdeliyoruz.

Evet, İrem Toprakkaya Babalık & Hüsnü Babalık çiftinin beklenen çocukları “Kemal Bebek”, 19 Ekim Cumartesi sabahı dünyaya merhaba dedi.

Kadıköy Life Ailesi’nin üçüncü kuşak muhabiri olarak aramıza katılan Kemal Bebek, başta Toprakkaya ve Babalık Ailesi olmak üzere tüm dostlar arasında büyük sevinç yarattı.

ÜLKESİNE, CUMHURİYET’E BAĞLI ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEK MİSYONU…

Hiç şüphe yok ki bu haber, bugüne kadar verdiğimiz haberlerin en güzeli bizler için… Ama öncelikle bebeğin, başta ülkemize hayırlı olmasını diliyor; ülkemize, Cumhuriyet’imize bağlı bir birey olarak yetişmesi dileğimiz ve isteğimizi dile getiriyoruz.

HAZİRAN 2012′DE EVLENMİŞLERDİ…

Kadıköy Life Dergisi’nin kurucusu olan İrem Toprakkaya, geçtiğimiz yıl Haziran ayında meslektaşı Avukat Hüsnü Babalık ile hayatını birleştirmişti. Onların nikâh tanığı olan Yargıtay Onursal Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, kıyılan nikâhın ardından yaptığı konuşmada; “Burada çok değerli konuklarımızın huzurunda, sizlerden son günlerde bazılarının söylediği gibi üç-beş çocuk yapmanızı değil; demokratik, Cumhuriyet’i, Atatürk’ü ve ülkesini seven çocuklar yetiştirmenizi diliyorum” demişti.

EN GÜZEL ÜLKENİN EN GÜZEL KENTİNDE DOĞDU…

Kemal Bebeğin ilk hediyesi ise, Sedef & Bülent Turan çiftinden geldi. Usta ressam Bülent Hoca, papirus üzerine kaligrafi tekniği ile yazdığı yazıda şöyle diyordu:

Kıymetli Bebek,

Hoşgeldin… Hepimiz seni heyecanla bekliyorduk. Hatta evvelki akşam La Mia Luce’de İrem iki yudum şarap içtiğinde, sanki “Sağol anneciğim” diye mırıldandığını duyar gibi olduk.

Bu aralar ne dünyamız, ne de ülkemiz pek hoş değil; ama başka bir gezegende doğma ihtimalin yoktu. Ayrıca bil ki, en güzel ülkenin en güzel kentinde doğdun. Üstelik sen on günlük olduğunda, Cumhuriyet’imizin doksanıncı yılını kutlayacağız. Bu özel güne de yetiştin. Aferin sana Kemal!..

Harika bir ailenin bireyisin. Genetik nedenlerle sağlıklı, zeki, güzel, yakışıklı, sevimli, çalışkan, sosyal olacağın belli… Sana büyük mutluluklar, ciddi başarılar diliyoruz…

Sedef Teyze ve Bülent Amca…

“MUTLULUĞUMUZU PAYLAŞAN TÜM DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜRLER…”

Bu dileğe sadık kalacaklarını açıklayan İrem & Hüsnü Babalık çifti ise, yaptıkları açıklamada; “Bizim için mutlulukların en paylaşılmazı olan bebeğimizin dünyaya gelmesi sürecinde emeklerini esirgemeyen kıymetli doktorumuz “American Board of Obstetrics and Gynecology” üyesi Op. Dr. Naciye Mülayim başta olmak üzere, Kadıköy Şife Hastanesi Yönetimi’ne, doktor ve hemşirelerine, mutluluğumuzu paylaşan tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz” dediler.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir