Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi mezunları kahvaltıda buluştu
 Reha Kadak

Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi mezunları kahvaltıda buluştu

Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi mezunları kahvaltıda buluştu
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy ve İstanbul’un önemli okullarından Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi’nin (KTML) mezunları, KTML Mezunlar Derneği’nin yeni başkanı Lütfi Köşker’in düzenlediği ilk kahvaltıda bir araya gelerek hasret giderdi. Kalamış Sahan’da gerçekleşen etkinliğe, KTML’den mezun olmuş çok sayıda iş adamı, siyasetçi ve sanatçı katıldı.

KTML Mezunlar Derneği Başkanı Lütfi Köşker

“KTML, GELENEKLİ VE VEFALI BİR OKULDUR”

KTML Mezunlar Derneği Başkanı Lütfi Köşker, buluşmada yaptığı konuşmada “Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi gelenekli ve vefalı bir okuldur. Okulumuzun geçmiş mezunları olarak hala bir aradayız, birbirimize destek oluyoruz. Amacımız, okulumuzu daha da önemli seviyelere taşımak. Yeni yönetim kurulu olarak el ele verip, önemli projelere imza atacağız” ifadelerini kullandı.

Can Group Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Can

“21 BİN MEZUNUMUZ VAR”

Okulun mezunlarından ve aynı zamanda KTML Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyelerinden, Can Group Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Can ise; “21 bin mezunumuz var. Bu mezunların birçoğu günümüzde önemli mevkilere geldi. Birçok iş kolunda yönetici ve iş veren konumundalar. Ayrıca okulumuzdan siyaset adamları ve sanatçılar da yetişti. Her sene toplanarak birbirimize olan hasretimizi gidermeye çalışıyor ve eğitime destek veriyoruz. Yeni yönetimimizle birlikte Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi’nin hak ettiği yerlere getireceğiz” dedi.

önay alpago

ESKİ BAKAN ÖNAY ALPAGO KONUŞMA YAPTI…

KTML Mezunları Derneği’nin düzenlediği kahvaltıya, eski Devlet Bakanlarından akademisyen Önay Alpado da katıldı. Alpago, etkinlikte yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi önem arz eden, değerli kişiler yetiştiren bir okuldur. Burada olmaktan dolayı mutluyum. Ülke olarak zor zamanlardan geçiyoruz. Afrin’de şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet ve ailelerine de sabır diliyorum.”

Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi

Eser Koleji Yönetim Kurulu Başkanı ve Kadıköy Belediyesi Meclis Üyesi Ömer Şahan ile Ak Parti İstanbul Milletvekili Av. Hurşit Yıldırım da davetliler arasındaydı…

Kadıköy’ün önemli lokantalarından Yanyalı Fehmi Lokantası’nın sahibi Engin Sönmezler’in kızı Canan Sönmezler, Kadıköy Life Dergisi’ne yaptığı açıklamada “Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi Mezunlar Derneği sayesinde her sene çeşitli organizasonlarla bir araya geliyoruz. Yeni başkanımız Lütfi Köşker’e görevinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu…

Bunu paylaş:
  • 93
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir