Kadıköy'de Alpay fırtınası

ALPAY'ı izlemeye gelen hayranları öylesine coşkulu, öylesine içtendi ki bunnu fark eden ALPAY sahneden indi ve neredeyse bütün konuklarla toplu fotoğraflar çekilmesine olanak sağladı. O'nun hayranları arasında Kadıköyli Reyhan & Aydın Tokat çifti de vardı.

 Haber Merkezi

Kadıköy’de Alpay fırtınası

Kadıköy’de Alpay fırtınası
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Geçtiğimiz akşam Kadıköy’de kelimenin tam anlamıyla bir Alpay fırtınası vardı. Türkiye’de pop müziğin temellerini atan 82 yaşındaki “genç delikanlı”, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde verdiği konseriyle adeta yıktı geçti. Yaşayan efsaneyi görebilmek için İstanbul’un yanı sıra çevre illerden de Kadıköy’e akın eden sevenleri, hafızalardan silinmeyecek mükemmel bir performans ile anılarda yolculuğa çıktı. Kadıköy Life Dergisi ekibi tadı damaklarda kalan o anları görüntülerken, çok yakında “Alpay özel röportajı” ile okurlarını lezzetli bir sanat yolculuğuna çıkarmaya hazırlanıyor.

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen konserde günler öncesinden biletlere yoğun ilgi gösteren başta Kadıköylüler ve fanları, yakın tarihte iz bırakan Alpay’ın unutulmaz bestelerini ve şarkılarını tek bir ağızdan söyledi.

TATLI SERT DİLİ İLE BAMBAŞKA GÜZEL…

On yıllardır sahnesinde tatlı sert dili ile şarkı arası polemiklerinde keyifli anlar yaşatabilen Alpay, Kadıköy akşamlarında da şaşırtmadı. Önce orkestrayı yeniden düzenleyen usta sanatçı, ardından “Pervanem üflemiyor” diyerek görevlileri ayaklandırdı. “Fabrika Kızı”, “Eylülde Gel”, “Gözlerin”, “Seni Dinliyorum”, “Yanımda Kal”, “Sensizliğimin Şarkısı” gibi birçok eseri ile nostaljiyi orijinal haliyle günümüze taşıyabilen efsane isim, daha uzun yıllar keyifli sahneleriyle sevenlerine mutluluk dağıtmaya devam edeceğini bir kez daha ispatladı. Konserin sonlarına doğru sahneden inerek seyircilerin arasına katılan ve tek tek fotoğraf çektiren usta sanatçı için alkışlar da o denli büyüktü.

KADIKÖY LIFE ÖZEL RÖPORTAJI GELİYOR…

Konser öncesi kuliste Kadıköy Life Dergisi ekibi ile bir araya gelen Alpay, önümüzdeki süreçte ilgiyle takip edilecek özel röportajındaki açıklamaları ile sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Konseri izleyenler arasında Kadıköylü ünlü diş hekimi Ömer Engin, eşi Şükran Engin, Kadıköy Life Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya ve Kültür-Sanat Editörü Sedef Turan da vardı…

Sanatçıyı izlemeye gelen hayranları öylesine coşkulu, öylesine içtendi ki, bunu fark eden Alpay sahneden indi ve neredeyse bütün konuklarla toplu fotoğraflar çekilmesine olanak sağladı. O’nun hayranları arasında Kadıköylü Reyhan & Aydın Tokat çifti de vardı…

Konserin sonlarına doğru sahneden inerek seyircilerin arasına katılan ve tek tek fotoğraf çektiren Alpay için alkışlar da o denli büyüktü…

Alpay

Bunu paylaş:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •   
 •   
 •  

One Response to Kadıköy’de Alpay fırtınası

 1. nihal ozmeral Şubat 19, 2017 at 11:42 am

  kapı komşum muhteşem sanatkar alpaycım seni kutluyor uzun senelerin olsun inşallahseni seviyoruz

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir