Kadir Toprakkaya

Kadın elinin değdiği her yer güzelleşir

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Bağdat Caddesi’ne güzellik merkezi sanat ile geldi; güçlerini birleştiren kadınların azmi, ortaya mükemmel bir uyum ve çalışma çıkardı.

Dört arkadaşın güçlü bağları ticarette de ortaklıklarını getirdi. Finans uzmanı ve bankacı kardeşler, uzun zamandır estetik sektörünün içerisinde olan iki arkadaşları ile birlikte Caddebostan’a Grena Güzellik Merkezi’ni kazandırdı. “Sanat her yerde güzeldir” diyen iş kadınları, güzellik salonunu “nar” temalı eserler ile donatarak, ünlü ressam Canan Berber’i de misafirleriyle buluşturdu.

kadinin-elinin-degdigi-her-yer-guzellesir-1

HEM GÜZELLİK, HEM DE SANAT…

“Çalışmadan yapamam, çalışan genç kalır” diyen başarılı iş kadını ve Grena’nın ortaklarından Arzu Türegün, finans sektöründen emekli olmasının ardından bir hayalini daha gerçekleştirerek, yıllardır yakınlık duyduğu güzellik sektörüne giriş yaptı. “Diğer uygulama ve seanslarla birlikte masaj benim için olmazsa olmazdı, tüm yüküm üzerimden gidiyordu. Şimdi salonumuzda masaj da var” diyen Arzu Türegün; kardeşi Ayşim Türegün, estetisyen ve masöz Fatoş Atalar ve Nihan Şener ile birlikte çalışmalarına hız verdi.

kadinin-elinin-degdigi-her-yer-guzellesir-7

İNCE RUHLU SANATÇIDAN KADIN GİRİŞİMCİLERE POZİTİF YAKLAŞIM…

Daha çok nar temalı çalışmaları ile tanınan, Avrupa’da eserleri birçok sergide ilgiyle alıcı bulan ünlü ressam Canan Berber, kadın girişimcilerin internet üzerinden kendisine ulaşmalarının ardından açılışlarında eserlerini de sergileme taleplerine olumlu yanıt verdi. Berber, etkinlikte İstanbullu takipçileriyle de buluştu.

Ressam Canan Berber’in sanata dair açıklamaları, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında yayınlanacak.

kadinin-elinin-degdigi-her-yer-guzellesir-2

kadinin-elinin-degdigi-her-yer-guzellesir-3

kadinin-elinin-degdigi-her-yer-guzellesir-4

kadinin-elinin-degdigi-her-yer-guzellesir-6

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir