LUVOCO Corner, Tasarım Parkı'nda!
 Deniz İhsan Taşdelen

LUVOCO Corner, Tasarım Parkı’nda!

LUVOCO Corner, Tasarım Parkı’nda!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Dünyanın en büyük organik Ganoderma ve kahve üreticisi Gano Excel tarafından üretilen LUVOCO, yeni şubesini Yoğurtçu Parkı’nın karşısında 2010’dan bu yana tasarım ve kültür-sanat etkinlikleriyle faal olan Tasarım Parkı bünyesinde açtı. LUVOCO’nun en gurme kahve severleri bile memnun edebilecek mükemmellikte bir kahve keyfi sunduğunu söyleyen Tuğba Görenli Başar ve Hakan Yolagelen; “Kahvelerimiz çok özeldir. İçtiğinizde kahvelerden sağlık bulduğunuz bir noktadadır. İçimleri son derece keyifli, son derece lezzetli ve tadımları harika olan kahvelerimizle Türk kahve severleri bir araya getirmek amacındayız” mesajı verdi.

Başar ve Yolagelen, Kadıköy Life Dergisi’ne yaptıkları açıklamada şunları söylediler: “Malezya’dan Gano Excel firmasının bir projesi bu. Coffee corner ve kiosklar ile başlayıp, daha sonra kafelere dönüşecek bir çalışmadır. Bizim için önemli olan, çok özel ve sağlıklı kahvelerimizin sunumudur. Dileyenler bayilik haklarını alarak, kendi yerlerini kendileri açabilirler.

Luvoco
TÜRKİYE’DEN DÜNYAYA YAYILACAK ÖZEL BİR PROJE…

Daha yeni başladığımız bu projede 50 yere şube açtık, 51. yerimiz de bitmek üzere. Yoğurtçu Parkı’nın karşısında bugün açılışını yaptığımız Tasarım Parkı LUVOCO Corner da projemizin bir örneği. Eşsiz lezzetteki kahvelerimizi herkese sunuyoruz. Yola çıkış sebebimiz ise kahve tüketiminde insanları sağlıklı kahvelerle buluşturarak, bir kahveyi içerken midelerinin rahatlaması, lezzetin hoşluğu, sizi taşıyacağı yerler ve bunları tadarak içmeleri. LUVOCO, çok özel bir proje ve devamlı gelecek. İlk başta Türkiye’de açılmış olmakla birlikte buradan dünyaya yayılacak bir proje.”

Tasarım Parkı, artan etkinlikler ve gelen yoğun talep üzerine cafe alanını daha profesyonel bir hale getirerek, LUVOCO Corner ile bir yeniliğe imza attı…
Bunu paylaş:
  • 356
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir