The Madcap tekrar Dorock XL'de!
 Ceyhun Diribaş

The Madcap tekrar Dorock XL’de!

The Madcap tekrar Dorock XL’de!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Uzun saçları, gösterişli kostümleri ve yüksek sahne enerjisiyle The Madcap, 18 Ekim 2018 akşamı Kadıköy Dorock XL’de sevenleriyle buluşacak. Ali Kerrar Aka Productions’ın organize ettiği konser, saat 22.30’da başlayacak.

İzgi Gültekin, Deniz Sayman, Selçuk Eser, Doruk Balkaya ve Faruk Şenel’den oluşan grup, özel ışık oyunları ve sahne gösterileriyle Kadıköy’de farklı bir konser verecek. Ankaralı grup, iki yıl boyunca konserler verdikten sonra “The Madcap Rising” adlı ilk albümlerini “Arpej Yapım” etiketiyle; Deniz Sayman, İzgi Gültekin ve Alen Konakoğlu prodüktörlüğünde yayınladı. 10 şarkıdan oluşan albümden “Rock N’ Roll Revolution”, “Stepped on a Lego”, “Aces in My Hand”, “Put the Blame on Me” ve Türkçe şarkı “3 2 1” için klip çekildi.

the madcap

The Madcap, kurulduğu 2015 yılında TV 8’in “Rising Star” adlı programında yarı finalist oldu. Grup, 2016 yılında programın ikinci sezon yarı finaline konuk oldu ve kendi besteleri Stepped on a Lego’yu, klibin çıktığı gün canlı yayında çaldı. Dünyaca ünlü Hard Rock Cafe’lerin global bir yarışması olan Hard Rock Rising’de jüri ve seyirci oylarıyla Türkiye 1.’si seçildi. The Madcap, Zeytinli Rock Festivali (2016-2017-2018), Kuşadası Gençlik Festivali (2017-2018), Çukurova Rock Festivali 2017, MilyonFest Ankara (2017-2018), MilyonFest Eskişehir 2018’de yer aldı. The Madcap; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Denizli, Kapadokya, Adana, Antalya ile Ukrayna’nın Kiev ile Lviv şehirlerinde konserler verdi. Grup, Kiev’de çekilen “Saman Alevi” kliplerinde Ukraynalı yönetmen Antonina Sotnikova ve ekibiyle çalıştı.

Bunu paylaş:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •   
 •   
 •  

One Response to The Madcap tekrar Dorock XL’de!

 1. Alin keseciyan Ekim 23, 2018 at 1:39 pm

  Haberi görünce inanamadım. Kadıköy Lİfe rock haberi yapıyor. Hem de Dorock’ta. Ne güzel umarım devamı gelir.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir