Moda Platformu yeni yönetimini belirledi...
 Kadir Toprakkaya

Moda Platformu yeni yönetimini belirledi…

Moda Platformu yeni yönetimini belirledi…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköylüler ve yerel yönetimler arasında köprü görevi gören sivil toplum kuruluşu Moda Platformu, 2014 yılı yönetimini belirledi. Geçmiş Dönem Başkanı tanınmış işadamı Sadık Tavukçuoğlu, güven tazeledi.

Yeni Yönetim Kurulu’nun da açıklandığı özel kahvaltı programı, Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti. Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal, İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı İlhami Oral, Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferşat Ayar, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Kadıköy Belediye Başkan Aday Adayı İnci Beşpınar ile Kadıköy Belediye Meclis Üyeleri İrem Toprakkaya Babalık ve Hüseyin Özdemir’in de katılım gösterdiği etkinlik, aile ortamının sıcaklığını aratmadı.

Kurubal, Ayar, Beşpınar ile Tavukçuoğlu’nun Kadıköylülük bilinci ve Moda Platformu birlikteliğine vurgu yaptığı konuşmalarla birlikte, platformda ilk kez yönetim kuruluna seçilen üyelere katılım belgeleri de takdim edildi. Kadıköy Life Dergisi İmtiyaz Sahibi Canan Toprakkaya ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Toprakkaya da etkinliğe katılan isimler arasında yer aldı.

SADIK TAVUKÇUOĞLU: “HEPİMİZ YÖNETİM KURULU BAŞKANIYIZ…”

Moda Platformu Başkanı Sadık Tavukçuoğlu, konuşmasında şunları ifade etti: “Bizler bir aileyiz… Belirli bir yönetim kurulu oluşturduk, ancak şunu biliyoruz ki aramızda bir fark yok. Hepimiz yönetim kurulu üyesiyiz, hatta hepimiz yönetim kurulu başkanıyız… Ne mutlu ki, Modalı ve Kadıköylü ruhuyla bir aradayız…”

MODA PLATFORMU’NUN EN KÜÇÜK ÜYESİ KEMAL BEBEK…

Kadıköy Belediye Meclis Üyesi İrem Toprakkaya Babalık’ın henüz iki aylık bebeği Kemal, etkinliğin gözdesi haline geldi. Moda Platformu Başkanı Sadık Tavukçuoğlu; “İşte platformumuzun en küçük üyesi” diyerek Kemal Bebek’e altın taktı. İrem Toprakkaya Babalık, nazik yaklaşımlarından ötürü Tavukçuoğlu ve platform üyelerine teşekkür etti.

İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ…

Programın ardından davetliler ve Moda Platformu üyeleri, “aile atmosferinde” haftasonu kahvaltısının mutluluğunu yaşadı. Moda Platformu’nun yeni yönetim kurulu ise şu şekilde oluştu: Sadık Tavukçuoğlu, Fikret Şen, İrem Toprakkaya Babalık, Ayten Tarakçı, Emel Ekşi Atik, Elmas Mengir, İnci Ketenci, Göksel Oral, Ömer Özdemir, Ali Ersin Civil, Ozan Demir, Hakan Yıldırım, Lütfiye Yavuz, Soner Canatan, Şeyda Orhaneli ve Yalın Macit…

Özel güne yönelik ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi’nin Ocak & Şubat 2014 sayısında yayınlanacak…

Moda Platformu Başkanı Sadık Tavukçuoğlu, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Kadıköy Belediye Başkan Aday Adayı İnci Beşpınar…

Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal…

Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferşat Ayar… 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir