Moda Sahil'de lezzet yolculuğu
 Kadir Toprakkaya

Moda Sahil’de lezzet yolculuğu

Moda Sahil’de lezzet yolculuğu
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Olağanüstü spesiyallerinin yanı sıra farklılığını ancak yaşadığınızda anlayabileceğiniz Eski Kulüp’te lezzet yolculuğu sürüyor. “Moda Sahil Restaurant” markası ile konuklarını ağırlayan mekan, yaz boyunca tercihlerin başında gelecek gibi görünüyor. Pazar günleri çevre sakinleri ve müdavimlerinden gelen istekler doğrultusunda kahvaltı da vermeye başlayan Moda Sahil, bu konuda da hayli iddialı olduğunu kanıtladı.

Ünlü isimlerin de özellikle tercih ettiği mekanda, Türk Sanat Müziği sanatçısı Aysel İpar ve sevgili eşi Gazinocular Kralı Kazım Polat objektiflerimize konuk oldu. Mekanın yaratıcısı Erkan Ulutaş ile derin bir sohbete dalan üçlüye, Kadıköy Life Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya da eşlik etti.

Mekanın bir başka masasında ise, Modalı komşuları Selma Aksel ve kızı Naz Çavuşoğlu vardı. 42 yıl boyunca yaptığı öğretmenlik mesleğinde yüzlerce öğrenci yetiştiren Selma Hanım; “Kadıköy çok değişti ama bunca olumsuz değişimin yanında böylesine güzel bir mekanın olması, bir nebze olsun bizleri rahatlatıyor” dedi.

Moda Sahil

Deniz Sedefoğlu, Sevgi Karaduman, Pelin İlgün Özmen, Dilek Öztaşkın, Nazlı Gök, Sevtap Baz Şengil ve Gülgün Çelebioğlu…

Adeta mutluluk fışkıran diğer masamızda ise, birbirinden güzel hanımların tek başına ve büyük bir rahatlıkla gerçekleştirdikleri kutlamaları vardı. Yeni evlenen ve çok mutlu olduğunu söyleyen Nazlı Gök, iki ay sonra dünyaya gelecekleri bebeklerinin baby shower kutlamasını yapan Pelin Özbek, hiç inandırıcı gelmese de 40. yaşını kutladığı bilgisini paylaşan Sevgi Karaduman’ı bizler de kutluyor ve güzelliklerin hep yanlarında olması dileklerimizi iletiyoruz.

Canan Toprakkaya, Aysel İpar Polat, Kazım Polat ve Kadir Toprakkaya…

Aysel İpar & Kazım Polat çiftinin Eski Kulüp Moda Sahil’de başlayan lezzet yolculuğunun devamı, Erenköy Divan’da kahve keyfi ile noktalandı. Burada, Toprakkaya Ailesi de onlara eşlik etti.

Moda Sahil Restaurant’ın yaratıcısı Erkan Ulutaş, Canan Toprakkaya, Aysel İpar Polat, Kazım Polat ve Kadir Toprakkaya…

Moda Sahil

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir