Oğuz Abadan MTSM'den Yeni Yıl Konseri
 Haber Merkezi

Oğuz Abadan MTSM’den Yeni Yıl Konseri

Oğuz Abadan MTSM’den Yeni Yıl Konseri
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Usta müzisyen Oğuz Abadan, genç müzisyenlere sahne deneyimi kazandırmak ve sanat hayatına attıkları ilk adımlarına destek olmak amacıyla Kadıköy Koşuyolu’nda bulunan Oğuz Abadan Müzik ve Teknolojileri Sanat Merkezi’nde her ay gerçekleştirdiği konserlere hız kesmeden devam ediyor. Aralık ayında gerçekleştirilen Yeni Yıl Konseri’nde, her biri kendi alanlarında oldukça yetenekli genç yıldızlar sahne aldı.

Oğuz Abadan MTSM’de 2017’nin son konser açılışını, deneyimli piyanist Ayşegül Abadan Üçüncü yönetimindeki minik yıldızlar yaptı. Sahnede tatlı heyecanları ve yeni yıl coşkusunu yansıtan sevimli halleriyle minikler bir kez daha kalpleri fethetti ve dinleyicilerden büyük alkış aldı. Miniklerin yanı sıra genç müzisyenler de farklı armonileri özgün yetenekleriyle buluşturdu, sahne performanslarıyla göz doldurdular. Sezonun en heyecan verici sahnesinde yer almanın mutluluğunu aileleriyle paylaşan müzisyenler, öğretmenlerinden ve dinleyicilerden tam not aldı.

Oğuz Abadan MTSM

OĞUZ ABADAN MÜZİK VE TEKNOLOJİLERİ SANAT MERKEZİ…

Türkiye’nin en köklü müzik okullarından Oğuz Abadan MTSM’nin müzik eğitim kadrosunda Oğuz Abadan, Seda Demircioğlu, Ayşegül Abadan Üçüncü, Cahit Berkay, Emir Özoğlu, Gürhan Eteke, Gürkan Erkek, Hakan Kartal, Reian Aliieva, Kübra Kutal Yapar, Yunus Emre Ağcan, Gür Akad, Alican Uçkan, Başak Ersöz, Damla Kılıçal, Nice Özbay, Burcu Uysal ve Dilara Çivici gibi birbirinden değerli öğretmenler yer alıyor. Müzik Teknolojisi ve Ses Mühendisliği’nde İhsan Apça, Gökhan Işılay, Cenker Pektürk’ün yanı sıra Ayşegül Abadan Üçüncü yönetimindeki Okul Öncesi eğitiminde Gökçe Fettahoğlu ve Dilara İpek, Drama ve Müzikal’de ise Burcu Görek, genç yıldızların eğitmenliğini üstleniyor.

MÜZİĞE YENİLİKÇİ YAKLAŞIM…

Oğuz Abadan MTSM’nin bünyesindeki Müzik Akademisi, Rock School, Faredoo Çocuk Üniversitesi Workend Kurumsal Programları, Film Müziği Atölyesi gibi master programları ile müzikseverlere ve genç yeteneklere ev sahipliği yapıyor. Sanatseverler için zenginleştirilmiş müzik programları, çocuk atölyeleri, müzikal gösterileri, ileri müzik eğitimi ve performans sanatlarıyla her yaştan müzisyeni geleneksel ve çağdaş müzikle tanıştırıyor. Genç yeteneklere ve sanatçılara vermiş olduğu destekten dolayı adından söz ettiren usta müzisyen Oğuz Abadan, MTSM’ye getirdiği yenilikçi yaklaşımları ile müziğe yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Oğuz Abadan Müzik ve Teknolojileri Sanat Merkezi

Muhittin Üstündağ Cad. Ali Nazime Sk. No:14 Koşuyolu- Kadıköy

Tel: (0216) 327 10 22  –  www.oguzabadanmtsm.com

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir