Kadir Toprakkaya

Saint Joseph’e Ilısal damgası!..

Saint Joseph’e Ilısal damgası!..
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’ün cennet köşesi Saint Joseph Sosyal Tesisleri, Ilısal Grup bünyesindeki Ilıkan markasına geçti. Adeta Moda’da sihirli değneğin dokunduğu tarihi okulun 10 dönümlük arka bahçesi yeşilin, sporun, yemek, dinlenme ve eğlencenin; yaşamın merkezi haline dönüşüyor. Pozitif değişim için düğmeye basılan tarihi donatı alanında Brunelle Restaurant’ın açılışı, Fransız ve Akdeniz mutfağının ağırlıklı olduğu brunch ile gerçekleşti.

Ilısal Grup Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Ilısal, Ilıkan Gastronomi Genel Müdürü S. Erkay Kantar, Ilıkan Gastronomi Pazarlama Müdürü Burak Itri, İç Mimarlar Kerem Küçükgürel ve Reyhan Eryüksel’in yanı sıra Ilısal ailesi davetlilerinin katılım gösterdiği brunch, renkli görüntülere sahne oldu.

KAHVALTININ ADINI DA TADINI DA YENİDEN YAZDILAR…

Yöresel spesiyallerin ağırlık olduğu Brunelle brunchında özgün lezzetler öne çıkarıldı. En dikkat çeken ayrıntılardan biri ise, mekanın tecrübeli ekibi tarafından oluşturulan ev reçelleriydi. Tüm çeşitlerinin ekmeğine kadar kendi ekibi tarafından üretilen lezzetler ilk gününde beğeni topladı.

ILISAL GRUP’UN KADIKÖY’E SÜRPRİZLERİ VAR…

Yapı, inşaat, sigorta, otomotiv ve danışmanlık çalışmalarının ardından Brunelle Restaurant ile yeme – içme sektörüne reel giriş yapan Ilısal Grup, bünyesinde ciddi adımlar atmaya hazırlanıyor. Brunelle Restraurant açılışı ve sürece yönelik tüm ayrıntılar; Kadıköy Life Dergisi’nin Mayıs & Haziran sayısında yer alacak.

İşte Saint Joseph’e sihirli değneği dokunduran ekibin sadece bir parçası… Ilıkan Gastronomi Pazarlama Müdürü Burak Itri, Ilısal Grup Yönetim Kurulu Üyeleri F. Efe Ilısal ve S. Erkay Kantar.
Moda’da Saint Joseph’in sosyal tesislerinde, İç Mimarların renkli dünyası kısa sürede kendini hissettirdi. Kerem Küçükgürel, Reyhan Eryüksel.
Büyükler, elle üretilmiş doğal reçelleri yeniden keşfetti.
Brunelle, sağlığı şişeye hapsetti.
Doğal lezzetlerin üzerine baharın enerjisi de eklenince, çocuklar için eşsiz bir atmosfer doğdu.
İşadamı için "haftanın her günü iş…" Ilısal Grup Yönetim Kurulu Üyesi, tecrübeli işadamı S. Erkay Kantar, renkli bir pazar gününde sektörel diyaloglarda…
S. Erkay Kantar, The Others Müzik Grubu’nun büyüsüne kapılınca…
Keman da Özcan Yılmaz, viola da Burak Kayan, çello da Burak Ayrancı.
Ilısal Grup Yönetim Kurulu Üyesi F. Efe Ilısal, babası Şükrü Ilısal’ın izinden gidiyor. Koç Üniversitesi’ne başarılı eğitim hayatını sürdüren Efe Ilısal, geçtiğimiz yıllarda Moda’da eğitim gördüğü Saint Joseph Lisesi’nin cennet bahçesinin sahiplerinden oldu…
Ruhu okşayan ezgiler eşliğinde menüler, brunch servisi ile buluşmaya başlıyor.
Brunelle de tüm lezzetler, mekanın mutfağında profesyonel ekip tarafından hazırlanıyor.
Brunelle de bar, Fransa’nın seçkin antikacılarından getirilen parçalar aracılığıyla tasarlandı.
Keyifli bir pazar brunchının en güzel yanlarından biri de, yoğun iş temposunun yorgunluğunu "dostlar buluşmalarıyla" atmak…
Mutlu yıllar Halim Çamlıkaya… Tanınmış turizmci ve turizm yazarlarından Halim Çamlıkayai yeni yaşında ailesi ile birlikte Ilısal Ailesi’nin açılış etkinliğinde… Halim – Arzu Çamlıkaya, Altan – Duygu Altekin Özünlü, Ayşe Bol.
Doğum gününde Halim Çamlıkaya ve eşinin yaşını yazmıyoruz, çünkü inanmayacağınıza eminiz…
Brunelle Restaurant’ın açılışında yoğunluk, ilk anlardan itibaren devam etti…
Çocuklar da brunchı sever…
Brunelle’nin kapılarını araladığınızda, tüm tesisler ile birlikte yenilenme çalışmaları önemli ölçüde tamamlanan havuz sizleri karşılayacak…
Yeşil ile mor hiç bu kadar güzel olmamıştı… Brunelle ile birlikte 10 dönümlük tesisler içerisinde yer alan tenis kortları da yenilendi. Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer gibi birçok ismin, Moda’nın eşsiz dokusundaki tenis kortlarını tercih ettiği biliniyor.

 

 

 

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir