Sin Yapım'dan yeni film; Miras Peşinde
 Haber Merkezi

Sin Yapım’dan yeni film; Miras Peşinde

Sin Yapım’dan yeni film; Miras Peşinde
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Sin Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen “Miras Peşinde” isimli komedi filmi, yakında televizyonlarda izleyici karşısına çıkacak. Çekimlerin tamamlandığı filmde, yeni yüzler ekranlarda boy gösterecek.

Birbirlerini tanımayan dört kardeşin başından geçen komik hikâyelerin anlatıldığı komedi filminin yönetmeni Ömer Korkmaz, Sin Yapım şirketine yeni yüzlerin tanınmasına vesile ettiği için teşekkür etti. Korkmaz; “Filmin çekimleri sırasında çok eğlendik. Eminim ki halkımız da Miras Peşinde’yi izlerken ekibimiz gibi eğlenecektir” şeklinde konuştu.

Miras Peşinde
GÜLME KRİZİNE YOL AÇACAK…

İkisi İstanbul’da, ikisi de köyde olan dört kardeşin babalarının ölmesi üzerine tanışması ve mirası almak için beraber yaşamak zorunda kalmalarını konu alan komedi filminde, yeni yüzler ile beraber görev yapmanın gururunu taşıdıklarını ifade eden filmin yönetmeni Ömer Korkmaz, filmle ilgili şu bilgileri verdi: “Miras Peşinde, babalarının ölümünün ardından hem mirası almak hem de birbirleriyle tanışmak için İstanbul’da oturan iki kardeşin köye gitmesiyle başlıyor. İstanbul’dan gelen iki kardeşin köy yaşantısına ayak uydurmaya ve eski köye yeni adet getirmeye çalışması ile devam ediyor. Bu olayların esnasında kardeşlerin başından geçen komik olaylar ardı arkasına sürüyor.”

OYUNCU KADROSUNDA YENİ YÜZLER…

“Miras Peşinde” isimli filmin yönetmeni Ömer Korkmaz ve ikinci yönetmen Babek Del’in yardımcılığını Osman Samian yaparken, filmin oyuncu kadrosunda ise şu isimler yer alıyor: Ferhat Toplu, Fatih Hışırcı, Suzan Yiğit, Metin Kara, Mehmet Şimşek, Ömer Atak, Zeynep Seda Eşrefli, Suna Kaya, Yurdaer Tosun, İbrahim Özer, Mehmet Kutlar, Barış Yılmaz, Omar, Dilek Kazan, Musa Korkmaz, M. Miyar Hamdi, Süleyman Mutaş.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir