TEV'den muhtarlara seçim tebriği
 Savaş Güven

TEV’den muhtarlara seçim tebriği

TEV’den muhtarlara seçim tebriği
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Yakın zamanda Bağdat Caddesi Suadiye’de Anadolu Yakası Şubesi’ni açan Türk Eğitim Vakfı (TEV), Kadıköy’ün muhtarları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen ilk buluşmadan sonra Kadıköy’ün diğer muhtarlarıyla çay-kahve eşliğinde sohbet eden TEV Anadolu Yakası Şubesi Müdürü Seda Ekincioğlu Oral, vakfın çalışmalarına dair bir sunum da yaptı.

Etkinlik hakkında Kadıköy Life Dergisi’ne açıklamalarda bulunan Seda Ekincioğlu Oral, Kadıköy’deki çalışma ve hizmetlerine dair muhtarları bilgilendirdiklerini ifade ederek şunları aktardı: “Türk Eğitim Vakfı Anadolu Yakası Şubesi olarak geçen hafta Kadıköy ilçemize ait 10 muhtarımızı misafir etmiş, hem seçim sonuçlarını kutlamak hem de vakfımız hakkında kendilerine bilgi vermek amacıyla bir toplantı düzenlemiştik.

MUHTARLARIMIZA HER ZAMAN DESTEK OLACAĞIZ…

Bu hafta da Kadıköy ilçemizin diğer muhtarlarıyla buluşarak, çalışmalarımız ve hizmetlerimiz hakkında onları bilgilendirdik ve desteklerini rica ettik. Zorlu bir seçim atlattıkları için kendilerini tebrik ettik. Muhtarlarımız da kendi bölgelerindeki vasiyet ve hibe bağışçısı kişilerle bizleri bir araya getirebileceklerini dile getirdi. Bizler de TEV olarak öğrencilere umut olabilmeleri için her zaman muhtarlarımıza destek olacağımızı tekrar belirtmek isteriz.”

TEV Anadolu Yakası Şubesi’nde düzenlenen etkinliğe şu muhtarlar katılım gösterdi: Dumlupınar Mahallesi Muhtarı Ahmet Gediz, Fikirtepe Mahallesi Muhtarı Halil Erdoğan, Fenerbahçe Mahallesi Muhtarı Tuba Aldeniz, Koşuyolu Mahallesi Muhtarı Eylem Bilir, Merdivenköy Mahallesi Muhtarı Nazan Gürkan, Hasanpaşa Mahallesi Muhtarı Ali Ekşi…
Geçtiğimiz hafta gerçekleşen ilk buluşmadan sonra Kadıköy’ün diğer muhtarlarıyla çay-kahve eşliğinde sohbet eden TEV Anadolu Yakası Şubesi Müdürü Seda Ekincioğlu Oral, vakfın çalışmalarına dair bir sunum da yaptı.
Türk Eğitim Vakfı TEV
Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir