Wyndham Grand Kalamış'tan Yaza Merhaba
 Kadir Toprakkaya

Wyndham Grand Kalamış’tan “Yaza Merhaba”

Wyndham Grand Kalamış’tan “Yaza Merhaba”
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Anadolu Yakası’nın prestijli noktaları arasında yer alan Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel, “Yaza Merhaba Partisi” düzenledi. Kalamış Koyu, Yat Limanı ve gün batımı manzarasının İstanbul’da en iyi izlendiği otelin teras katında gerçekleşen partiye yaklaşık 500 davetli katıldı. Çoğunluğu seyahat acentesi temsilcileri, turizmciler, turizm basınından bazı isimlerin yanı sıra otelin çözüm ortaklarından oluşan büyük bir grubun katıldığı etkinlik, son derece renkliydi.

“HEP BİRLİKTE ÇALIŞARAK BAŞARILI OLUYORUZ”

Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel Genel Müdürü Mustafa Alparslan, konukları “Hoşgeldiniz” konuşmasıyla selamladığı gecede şunları söyledi: “Sizler olmazsanız, bizler olmayız. Hep birlikte çalışarak başarılı oluyoruz. Bu başarıyı da sizlerle birlikte kutlamayı arzu ettik. Şu an bunu gerçekleştirmiş olmanın mutluğu içerisindeyim. Geldiğiniz için hepnize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

GIPSY NIGHT KONSEPTİ…

Gipsy Night konseptinde gerçekleşen etkinliğe Murat Kaynak Orkestrası, seslendirdiği Gipsy Kings şarkıları ile büyük renk kattı. Orkestra öncesinde ise, 1990’lı yılların genç starlarından Tayfun Duygulu’nun performansı beğeniyle karşılandı.

SOKAK LEZZETLERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ…

Wyndham Grand Kalamış’ta geceye damgasını vuran bir başka detay, konuklara sunulan lezzetler oldu. Türkiye’nin yetiştirdiği en iddialı şefler arasında gösterilen Rafet İnce yönetiminde hazırlanan sokak lezzetleri, Shangry şarap servisi yanında Gipsy Night konseptiyle birleşince adeta geceyi tamamladı.

Wyndham Grand Kalamış
Anadolu Yakası’nın prestijli noktaları arasında yer alan Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel, “Yaza Merhaba Partisi” düzenledi. Kalamış Koyu, Yat Limanı ve gün batımı manzarasının İstanbul’da en iyi izlendiği otelin teras katında gerçekleşen partiye yaklaşık 500 davetli katıldı.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir