Haber Merkezi

Kadıköy’de Müjdat Gezen izdihamı

Kadıköy’de Müjdat Gezen izdihamı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Suadiye Gönüllüleri usta sanatçı Müjdat Gezen’i misafir etti, haberi alan Caddebostan Kültür Merkezi’ne koştu. Kadınından erkeğine, gencinden yaşlısına Kadıköylüler, “Yüz Yüze Mizah” buluşmasında soruları ve sohbetleri eşliğinde Gezen ile dertleşti.

Sık sık geniş kitleleri tek çatı altında toplayan etkinlikleriyle dikkat çeken Suadiye Gönüllüleri, bu kez Müjdat Gezen’i sahnesine aldı.

kadikoyde-mujdat-gezen-izdihami-11

ÜÇ SAATLİK UYKUYA RAĞMEN KADIKÖYLÜLERİN HEYECANINI KIRMADI…

Son günlerde yoğun temposu nedeniyle yorgun düşen sanatçı, Suadiye Gönüllüleri’nin ilgisine kayıtsız kalmadı. Kadıköy Belediyesi tarafından Caddebostan Kültür Merkezi’nde tahsis edilen salon hınca hınç doldu, yer bulamayan Kadıköylüler koridorlara oturdu, sahneye taştı.

Müjdat Gezen kadikoyde-mujdat-gezen-izdihami-10

SALDIRI SORUSUNA AH ÇEKEREK YANIT VERDİ…

Geçtiğimiz ay Ziverbey’de gece yarısı ateşe verilen sanat merkezine yönelik eylemi gerçekleştiren zanlıyı soran bir Kadıköylüye yanıt veren Müjdat Gezen; “Dört çocuğu bulunan bir çalışanımızın ayakları yandı. Sanıldığı gibi basit bir olay değil bu. Neyse ki ateş binayı sarmadan 5 dakikada söndürüldü. İçimizdeki ateş ise hiç sönmeyecek” mesajı verdi. Referandum sürecinde “Hayır” oyunun verilmesi gerektiğini savunan Müjdat Gezen’in sanattan topluma birçok konudaki çeşitli mesajları ise, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında yer alacak.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın