AKDER Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi...
 Kadir Toprakkaya

AKDER Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi…

AKDER Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Sivas Akıncılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği, genel kurul toplantısını Ataşehir’de gerçekleştirdi. Toplantıya Sivaslıların yoğun katılım gösterdiği gözlemlendi.

Açılış konuşmasını ve Divan Başkanlığı’nı, SİDEF Genel Başkanı ve aynı zamanda MHP MYK Üyesi olan Zeki Bulut gerçekleştirdi. SİDEF Genel Başkanı Bulut, konuşmasında şunlara yer verdi:

“YEREL SEÇİMLERDE HEP BERABER HAREKET EDECEĞİZ…”

“Değerli Sivaslılar, yaklaşan yerel seçimlerin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Birlik ve beraberliğimizi bozmadan, yaklaşan yerel seçimlerde hep birlikte hareket edeceğiz. Birlik ve beraberlik içinde hep beraber çalışarak, Ataşehir’de ehliyetli, liyakatli, sadakatlı olan bir arkadaşımızın, hangi partiden olursa olsun yanında olacağız, emek vereceğiz ve Federasyon olarak da sonuna kadar destekleyeceğiz.”

Divan Başkanı’nın konuşmasından sonra, kürsüye alkışlar eşliğinde başarılı işadamı ve Sivas Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı İlker Alkun geldi. İşadamı Alkun, konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı verdi; Yeni seçilen başkana, yönetim kuruluna ve kurullarda görev alan hemşerilerine başarılar diledi.

“YENİ YÖNETİM SİVAS’I EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEK…”

Yeni yönetimin Sivas’ı en iyi şekilde temsil edeceğini ifade eden Alkun, bundan sonra daha sık bir araya geleceklerinin altını çizdi. Sivaslılar olarak Anadolu’nun dört bir yanında çok başarılı işler gerçekleştirdiklerini söyleyen Alkun; “Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bize daha fazla kuvvet versin ki, üllkemiz adına daha güzel ve anlamlı faaliyetler gerçekleştirelim” diyerek sözlerini tamamladı.

İşadamı Alkun’a Sivaslı hemşerilerinin yoğun ilgi gösterdiği gözlemlendi. Alkun ise bu ilgiyi karşılıksız bırakmayarak, salondaki insanların tek tek elini sıkarak tebrikleri kabul etti.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir