Ali Narin: Haziran, CHP ile aydınlık ve güneşli olacak
 Pınar Baltacı

Ali Narin: Haziran, CHP ile aydınlık olacak!

Ali Narin: Haziran, CHP ile aydınlık olacak!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

“Millet” ittifakında yer alan Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce oldu. Seçimde kritik bir noktada yer alan CHP’nin Kadıköy ilçesindeki çalışmaları son hızla devam ediyor. Kadıköy İlçe Başkanı Ali Narin, Kadıköy Life Dergisi’ne yaptığı açıklamada değişimin gerçekleşmesi adına barış ve birlik çağırısı yaptı.

Ali Narin, sadece seçim döneminde değil tüm çalışmalarında Kadıköylülerin özgür yaşam koşullarına kavuşmaları için mücadele ettiklerini dile getirerek, şu açıklamalarda bulundu: “Kadıköy’e bir gün içerisinde yaklaşık 2 milyon insanın yolu düşüyor. İnsanlar burada deniz kenarında yan yana oturarak sohbet etmek ve eskisi gibi mahalle kültürünü yaşamak istiyorlar. Onun içindir ki Kadıköy’ün hem özgürce kültür ve sanatın göbeği olan, hem de her türlü bireyin eşit olduğu, dini ve ırksal ayrım olmayan bir ilçede yaşayabilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Muharrem İnce

MAHALLE KÜLTÜRÜ YENİDEN CANLANDIRILACAK…

Buradaki en büyük problem ise kentsel yenilenme. Bunun bizim yaşamımıza etkisi ve sokaktaki yansıması çok fazla. Bu doğrultuda yapmak istediğimiz en önemli şeylerden biri, kentin yaşam koşulları ve kentin değişimine Kadıköylüleri de katarak, yeni bir alternatif üretmek. Kadıköy’de bitmeye yüz tutan mahalle kültürünü yeniden canlandıracağız.

Muharrem ince

SANDIK GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK İÇİN HAZIRIZ…

Seçim çalışmalarımız da çok güzel ilerliyor. Çünkü sorumluluklarının farkında olan ve yüzde 90 oranında sandığa giden bir seçmen söz konusu. Kadıköylülerin Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce’ye olan desteklerine çalışmalarımız sırasında çok fazla şahit oluyoruz. Muharrem İnce, Cumhuriyet Halk Partisi’nin farklı kademelerinde görev yapmış, deneyimli, tecrübeli, her zaman doğal diyalogları ve esprileriyle halkla iç içe olarak tüm halkın Cumhurbaşkanı olacağını ispatlayan bir isim. Çalışmalarımızda her seçim döneminde olduğu gibi hazırlanan metotları uyguluyoruz. Sandık güvenliğini sağlamak için örgütlerimizle beraber gerekli hazırlıkları yapıyoruz. Amacımız kavga ve dövüş olmadan, nezih bir ortamda faaliyetlerimizi sürdürmek. CHP Kadıköy İlçe Başkanlığı Teşkilatı olarak alanlarda ve sokaklardayız.”

Ali Narin

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir