Caddebostan'ın yeni muhtarı Nihal Cengiz
 Haber Merkezi

Caddebostan’ın yeni muhtarı Nihal Cengiz

Caddebostan’ın yeni muhtarı Nihal Cengiz
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’ün prestij merkezlerinden Caddebostan Mahallesi’nin yeni muhtarı belli oldu. Diğer adayları geride bırakarak muhtarlar camiasına adım atan başarılı iş kadını Nihal Cengiz, seçim sonuçlarının netleştiği dakikalarda mutluluğunu ilk olarak Kadıköy Life Dergisi ile paylaştı.

Nihal Cengiz; “Bana inanan ve güvenen herkese yürekten teşekkür ediyorum. İnanın, bu güveni haklı çıkaracağım. Mahallemizdeki tüm değerlerimiz ile birlikte daha güzel bir Caddebostan’a katkı sağlamak için çalışacağız” mesajı verdi.

Nihal Cengiz

NİHAL CENGİZ SEVENLERİ BÜYÜK MUTLULUK YAŞADI…

Caddebostan ve çevre mahallelere bağlı okullarda kurulan sandıklarda gerçekleşen oy kullanma işlemlerinin ardından, mesai bitimi ile birlikte sayıma geçildi. Önceki dönem muhtarı Selçuk Kutlu’nun vefatının ardından yeni görevlendirme için gerçekleşen seçime katılım oranı düşüktü ancak, her seçimde olduğu gibi en fazla oyu alan aday, muhtarlık mazbatasını almaya hak kazanıyor. Kesin sonuçların resmi açıklama yapılması ve mazbata teslimi sonrası Nihal Cengiz, görevine başlayacak. Oyların kullanıldığı kurumlardan biri olan Özel Irmak Okulları’nda, Nihal Cengiz sevenleri seçim sonuçlarını duyunca büyük sevinç yaşadı ve o anları Kadıköy Life Dergisi ile paylaştı. Zafer elde eden yeni muhtar da, Kadıköy İlçe Seçim Kurulu bahçesinde sevincini okurlarımıza aktardı.

Kadıköy Life Dergisi olarak, röportajının tüm ayrıntıları yeni sayımızda yayınlanacak Caddebostan’ın yeni muhtarı Nihal Cengiz’e ve ekibine başarılar diliyoruz…

Nihal Cengiz’in muhtar olabilmesi için dişini tırnağına takan sevenleri, ilk zafer telefonu ile birlikte sevinçlerini işte böyle paylaştılar…

Özel Irmak Okulları bahçesinden çıkan Kadıköylüler, yeni muhtarı Kadıköy İlçe Seçim Kurulu’nun bahçesinde tebrik etti…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir