Cansu'muz ile bir gelin daha veriyoruz
 Kadir Toprakkaya

Cansu’muz ile bir gelin daha veriyoruz

Cansu’muz ile bir gelin daha veriyoruz
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy Life Ailesi olarak bir gelin daha vermeye hazırlanıyoruz. Yeğenimiz Cansu Ece Baturay, gönlünü kaptırdığı Bilgehan Aygün ile hayatını birleştirme kararı aldı. Bu güzel karar, ikilinin parmaklarına takılan nişan yüzükleri ile resmiyet kazandı.

Cansu Baturay Bilgehan Aygün

Cansu Baturay & Bilgehan Aygün ikilisinin nişan töreni, 20 Temmuz Cumartesi akşamı Maltepe sahilindeki Cevahir Hotel Asia’nın havuz başında yapıldı. Damat adayı Bilgehan Aygün’ün 20 yıllık arkadaşı Güray Özçelik’in gitarı eşliğinde seslendirdiği şarkılarla konukların karşısına çıkan ikili, bu güzel birlikteliğe tanık oldukları için misafirlere teşekkürlerini iletti.

BABALAR KONUŞTU, ANNELER VE KONUKLAR ALKIŞLADI…

Daha sonra Cansu’nun babası Cüneyt Baturay ve Bilgehan’ın babası Fikret Aygün birer konuşma yapıp; “Çocuklarımızın aldıkları bu kararı saygı ile karşılıyoruz. Sonuna kadar arkalarındayız” diyerek, her anlamda genç çifte destek olacaklarını açıkladılar.

DUR DİYEBİLECEK KADAR YÜREKLİ OLUN…

Geceye damgasını vuran performans ise, Bilgehan’ın babası Fikret Aygün’den geldi. Nişan yüzüklerinin takılması öncesinde bir konuşma yapan Fikret Aygün, Can Yücel’in “Üç Harf” adlı şiirine gönderme yaparak; “Evlilik tıpkı yaşam gibi inişli çıkışlıdır. Bu durumlarda birbirinize ‘Dur’ diyebilecek kadar yürekli olursanız, mutluluk ve huzur daima sizden yana olacaktır” şeklinde konuştu. Ardından da o ünlü şiiri seslendirdi. İşte, büyük usta Can Yücel’in o şiirindeki sözler:

Cansu Baturay Bilgehan Aygün
ÜÇ HARF YAN YANA KAÇ ŞEKİLDE GELİR BİLİR MİSİN?

Üç harf yan yana kaç şekilde gelir bilir misin?
Aşk dersin, sen dersin, ben dersin…
Sen, ben biter, biz dersin…
Gün gelir, git dersin…
Peki, dur kelimesinden haberdar değil misin?
Dur demeyi bilmez misin?
Git demek kolay, dur diyebilecek kadar yürekli misin?

ASIL ZORLUK, BU BİRLİKTELİĞİ SONSUZA KADAR GÖTÜRMEK…

Cansu Ece Baturay & Bilgehan Aygün ikilisinin nişan yüzüklerini takma görevi, Cansu’nun dayısı Namık İlkin’e verildi. İlkin; “Evlenme kararı alınıp bu aşamaya gelinmesi kadar, bundan sonrası da önemli. Asıl zorluk, bu birlikteliği sonsuza kadar götürmek. Bu da her iki tarafın sarf edeceği yoğun çaba ve özveri ile olacaktır. Birbirine çok yakışan bu iki güzel insandan bunu özellikle rica ediyorum” diyerek çiftin nişan yüzüklerini taktı.

Cansu Baturay Bilgehan Aygün
Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir