Düşük ücretli D-Smart kampanyaları
 Haber Merkezi

Düşük ücretli D-Smart kampanyaları

Düşük ücretli D-Smart kampanyaları
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Özel bir uydu alıcısı satın alarak televizyonlarındaki kanal sayısını arttırmayı düşünen kişiler, tercihlerini D-Smart firmasından yana kullanabiliyor. Bu aşamada aynı firmayı tercih eden kişiler farklı fiyatlar üzerinden ücretlendirilirken, bu fiyat farkı genel olarak seçtikleri paket sayılarından oluyor. Buna rağmen bazı durumlarda kişiler, daha yüksek paketleri aynı fiyattan ya da daha düşük fiyattan alabiliyor. Bunun için sadece kampanyaları takip etmek ve gerektiğinde doğru kampanyalara geçiş yapmak gerekiyor. Bu sayede kişiler, D-Smart tarafından sunulan hizmet içerisinden en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlardan satın almış oluyor. Planlamasını yapan kişiler, taahhüt de vererek fiyatları çok uygun seviyelere çekiyor.

Kullanıcılar internet sitesine girdiklerinde d-smart kampanyalar kısmından çok sayıda kampanyayı görüntülüyor. D-Smart üyeleri, bu kampanyalardan birkaç tanesine üye olma imkânı olduğu için en doğrusunu seçmek durumunda kalıyor. Diğer durumda kişilerin tek bir kampanya seçenekleri olduğundan, onlara verilen bu kampanya ile kayıtlarını yaparak sunulan hizmetleri de kabul etmiş oluyorlar. Ancak bu durumda kişilerin kendi televizyonlarını tamamen tasarlama imkânı oluyor. Kişiler meslek gruplarına göre ayrılmış olan paketlerden tercih edebilirken, birkaç üyeyi kapsayan kampanyalara arkadaşları ile birlikte katılabiliyor. İsterlerse ödeme seçeneklerini değiştiren kampanyaları da kullanıcılar rahatlıkla tercih ediyor. Burada amaç, alabildiği kadar fazla kanal alırken düşük ücretler ödemek oluyor.

Yalnızca D-Smart tarafından sunulan televizyon kanallarını satın almayı düşünen kişiler, farklı paketleri içeren kampanyalar arasından karar vermek durumunda kalıyor. Bu aşamada kişilerin kampanyaları birleştirme ya da her ikisini de kullanma şansı olmadığından, en doğru kararı verdiklerinde faturaları da istedikleri düzeyde geliyor. Kişiler spor müsabakalarını izlemeyi seviyorlarsa, spor paketinin içerisinde olduğu kampanyaların alınması gerekiyor. Ancak bu aşamada yalnızca bu paketi içeren kampanyaların yanında bu paketin yanında diğer kullanışlı paketleri de içeren kampanyalar oluyor. Bu durumda da kişiler karar vermekte yine zorluk yaşayabiliyorlar. Kişiler taahhüt vererek bu kampanyalara yazılacağından aksi durumda sorunlar ortaya çıkabiliyor.

Kampanyalar arasında kamu çalışanlarına özel kampanyalar, engelli vatandaşlarımız için kampanyalar, gazilerimiz ve şehit yakınları için kampanyalar yer alıyor. Bu özel durumların içerisinde bulunan kişiler ise direkt olarak kararlarını vererek en uygun şartlarda D-Smart sahibi oluyorlar. Bu kampanyaların içerisinde yer alacak olan kişiler, sonradan karar veremeyecekleri için ve kampanyalar içerisinde sunulan çok sayıda şartı sağlamak durumunda olduğu için daha büyük indirimler kazanıyorlar. Birçok kişi, yeni abonelik sitelerine girerek kampanyalara ve paketlere baktıklarında bu kampanyalarda çok düşük ücretler talep edildiğini görüyor. Bu şekilde D-Smart vatandaşlarımıza oldukça destekleyici olurken, tüm kampanyalarda minimum ücretler sunmayı hedefliyor.

Kampanyalar arasından seçimler tamamlandıktan sonra başvurular başarılı bir biçimde gerçekleşiyor. Bu işlemler yapıldıktan sonra geriye yalnızca kişilerin kurulum ihtiyaçlarının karşılanması kalıyor. Kişiler bu aşamada hiçbir işleme karışmazken, rahatlıkla oturdukları yerde kurulumların tamamlanmasını bekliyorlar. Servis elemanları evlere ya da işyerlerine geldiklerinde hemen çalışmalara başlarken, birkaç saat içerisinde kurulum işlemleri tamamlanıyor. Bunun sonrasında gün içerisinde kişilerin aktivasyon işlemleri de gerçekleşiyor. Bunun sonrasına kullanıcılar televizyonlarından D-Smart izlemeye başlarken, herhangi bir sorunda direkt olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçebiliyor. Birçok hediye ile birlikte kişiler, ilk aylarda tüm kanalları izleme şansı bulduğundan D-Smart’ı adeta keşfediyor. Bunun sonrasında da isterlerse farklı kanalları da kendi üyeliklerine ekleyebiliyor. Kişiler eğer kanal eklemeyi düşünüyorlarsa, taahhüt vermiş olsalar dahi rahatlıkla bu işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Taahhütleri paket ya da kanal ekleme işlemleri yapıldığında bozulmuyor.

d-smart

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir