Halkbank Sahrayıcedid Şubesi’ne Mavi Yıldız…
 Kadir Toprakkaya

Halkbank Sahrayıcedid Şubesi’ne Mavi Yıldız…

Halkbank Sahrayıcedid Şubesi’ne Mavi Yıldız…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Halkbank Sahrayıcedid Şubesi, “Mavi Yıldız” ödülü aldı. Halkbank tarafından, kendi şubeleri arasında yüksek kaliteyi hedefleyen ve ilk uygulamaya 2006 yılında başlanan projede, bu yıl Anadolu Yakası’ndan iki şube ödül almaya hak kazandı.

Kaliteli hizmetin belgesi…
Bankacılık alanında “Kaliteli Hizmetin Belgesi” olarak yorumlanan bu ödül, şubenin teknik yapısından operasyonel anlayışına kadar bir dizi değerlendirmenin sonucunda veriliyor. Şube içine yerleştirilen ve üzerinde “Mavi Yıldız” yazan bir plaket ile şubenin yüksek kaliteli hizmet verdiği anlaşılan uygulamanın en gerçekçi şartı ise, hizmetin sürekli ve eksiksiz olması. Aksi takdirde, takılan “Mavi Yıldız” plaketi sökülerek geri alınıyor.
Sahrayıcedid Şubesi’nde tören…
Mavi Yıldız’a hak kazanması nedeniyle 17 Haziran günü saat 17.00’de, şube içinde düzenlenen ve “Mavi Yıldız” plaketinin asıldığı törene; banka yöneticilerinden İstanbul Anadolu Bölge Operasyon Bölüm Müdürü Gül Pınar Ertürk, Kurumsal Pazarlama Bölüm Müdürü Özlem Saraç, Bireysel Pazarlama Bölüm Müdürü Jale Küpçü ve banka müşterilerinden çok sayıda davetli katıldı.
 
Şube Operasyonları Daire Başkanı Ergin Kaya, İstanbul Anadolu Bölge Koordinatörü Mehmet İlker Genç ve İstanbul 2. Bölge Koordinatörü İsmail Hakkı İmamoğlu; yaptıkları konuşmalarda, Halkbank Sahrayıcedit Şubesi Müdürü Orhan Tanrıverdi nezdinde tüm personeli kutlayarak, çeşitli hediyelerle ödüllendirdiler.

Haberin ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin Temmuz & Ağustos 2010 sayısı sayfalarında yer alacaktır…
Ergin Kaya…
Uygulamanın bir "Mavi Yıldız" projesi olduğunu öğrendiğimiz çalışmada, Kadıköy Life okurları için önümüzdeki sayılarda kapsamlı bir röportaj ile ayrıntıları ileteceğimizi duyuruyoruz…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir