İlker Alkun'dan bekarlığa veda
 Kadir Toprakkaya

İlker Alkun’dan bekarlığa veda

İlker Alkun’dan bekarlığa veda
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’ün renkli isimlerinden İlker Alkun, “Bekarlığa veda” diyerek gönlünü kaptırdığı Dilara Sönmezler ile hayatını birleştirdi. Çiftin düğünleri, 31 Mart Cumartesi gecesi Ataşehir Marriott Hotel’de yapıldı.

İş, siyaset ve Fenerbahçe çevrelerinden yoğun bir katılımın olduğu düğünün konukları arasında Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış, önceki dönem CHP İstanbul Milletvekilleri Kadir Gökmen Öğüt ve Faik Tunay da vardı. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın kıydığı nikah töreninin tanıkları ise şu isimlerden oluştu: Egemen Bağış, Faik Tunay, Hamdi Safi, İnanç Kabadayı, Ömer Sulyak, Özge Kurtoğlu ve Şefika Uğur.

HER ŞEY EN İNCE AYRINTISINA KADAR DÜŞÜNÜLMÜŞTÜ…

Yaklaşık 500 davetlinin katıldığı düğüne, İlker Alkun’un iş hayatındaki titizliği damgasını vurmuştu. Her şey öylesine kusursuz hazırlanmıştı ki, hiçbir aksaklık ya da hata yoktu. Davetliler arasında yer alan Başbakan Binali Yıldırım, partisinin İzmir İl Kongresi nedeniyle, Fenerbahçe’nin başkan adayı Ali Koç ise TÜSİAD Hatay Toplantısı nedeniyle düğüne katılamayacaklarını bildiren ve mutluluk dileklerini ileten telgraf gönderdiler.

Eda Metin Özülkü

EDA & METİN ÖZÜLKÜ’DEN AŞK ŞARKILARI…

Gecede Eda & Metin Özülkü çifti, mutluluklarını şarkılarıyla paylaştı. Eda & Metin Özülkü Orkestrası’nın solisti Bahar Koçak, ilk önce Ajda Pekkan şarkıları ile konuklara nostalji yaşattı. Ardından sahneye çıkan Eda & Metin Özülkü ikilisi, seslendirdikleri birbirinden güzel şarkılarla Dilara & İlker Alkun çiftine bir ömür boyu sürecek mutluluk dileklerini ilettiler.

İlker Alkun

Dilara & İlker Alkun, Kadir Gökmen Öğüt, Faik Tunay…

ilker alkun

Düğünün konukları arasında Gürbüz Kaya ve Kadir Toprakkaya da vardı…

       

Bunu paylaş:
  • 31
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir