Kadıköy'de Huzur Toplantısı gerçekleştirildi
 Deniz İhsan Taşdelen

Kadıköy’de “Huzur Toplantısı” gerçekleştirildi

Kadıköy’de “Huzur Toplantısı” gerçekleştirildi
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’de ilçe protokolü, mahalle muhtarları ve vatandaşlar, “Huzur Toplantısı” için bir araya geldi. Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel’de düzenlenen toplantıya Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Kocaoğlu, Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi’nden ilgili birimlerin yetkilileriyle vatandaşlar katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Kocaoğlu; “Hedefimiz toplumsal huzuru sağlamış, güvenli bir ilçe olabilmektir. Burada sizinle ele ele vererek sorunlarımızı yerinde tespit edip, faydalı olabileceğimizi umuyoruz. Vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu için yaptığımız hizmetleri anlatabilmek, onların taleplerini alabilmek için bu toplantıyı organize etmiş bulunuyoruz. Huzur Toplantısı’na katılım beklediğimiz seviyede oldu. Bundan sonraki hizmetlerimiz için bize yol göstereceğinize inanıyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan

KAYMAKAM ÖZARSLAN: ASIL ÖNEMLİ OLAN, VATANDAŞIMIZIN MEMNUNİYETİ…

İbrahim Kocaoğlu’na yapmış olduğu etkinlik için teşekkür eden Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan ise; “Asıl önemli olan, vatandaşımızın bizden memnuniyeti. Bu memnuniyeti ölçmekte yüz yüze görüşmeler en büyük araçtır. Anketler de belki bir iletişim aracı, fakat asıl sağlıklı olan yüz yüze görüşmeler ve bilgilendirme yapmak. Aslında bu bilgilendirmenin amacı, vatandaşımıza yaptığımız hizmetleri anlatabilmek ve sonuçta da vatandaştan taleplerini almak. Bunlar her iki taraf için de kazançlı bir durum. Böyle etkinlikleri sık sık yapmakta fayda var” şeklinde konuştu.

Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Kocaoğlu

KOCAOĞLU: TOPLUM İÇİNDE VAZGEÇİLMEZ BİR YERE SAHİP OLDUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ…

Daha sonra Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında kapsamlı bir sunum gerçekleştiren Kocaoğlu; “İcra ettiğimiz görev kapsamında toplum içinde vazgeçilmez bir yere sahip olduğumuzun bilinci içerisindeyiz. 21. yüzyılda sosyo-kültürel ve ekonomik gelişmelere paralel beklentilere cevap veren, dünyadaki değişimleri takip ederek onlara uyum sağlayan, hizmetinde olduğu vatandaşlarına şefkatle yaklaşan, amacı vatandaşına hizmet ve milli birlik ve bütünlüğümüzü korumak olan, manevi ve kültürel değerlerimizin korunması ve yaşatılması için gerekli olan huzur ve güven ortamını sağlamak olan polis teşkilatı olarak bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

huzur toplantısı

SORUNLARIN BAŞINDA İNŞAATLAR, YOL İŞGALLERİ VE GÜRÜLTÜ GELİYOR…

Toplantının sonunda vatandaşlar ve mahalle muhtarlarını dinleyen yetkililere iletilen sorunların başında Kadıköy’deki inşaat yoğunluğundan kaynaklanan trafik, yol işgalleri, gürültü ve koordinasyonsuzluk yer aldı. Vatandaşlar önceden haber verilmeden yolların kesildiğini, yıkılmak üzere boşaltılan metruk binaların güvenlik zaafiyeti oluşturduğunu belirtirken, öte yandan madde bağımlıların yaratmış olduğu huzursuzluklar da dile getirildi.

Huzur Toplantısı

Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Kocaoğlu, Huzur Toplantısı’nda yaptığı konuşmada toplumsal huzuru sağlamış, güvenli bir ilçe olabilmek için yoğun çaba harcadıklarını belirtti…

huzur toplantısı

Toplantıda yetkililere iletilen sorunlar arasında Kadıköy’deki inşaat yoğunluğundan kaynaklanan trafik, yol işgalleri, gürültü ve koordinasyonsuzluk dikkat çekti…

Huzur Toplantısı

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir